GOTD: Audials Radiotracker 8 Standard za darmo

Dodał: admin lipiec - 4 - 2011

audials-radiotracker8 Dzisiejsza odsłona promocji w serwisie Giveaway of the Day to szansa na zdobycie produktu firmy RapidSolution Software, który ucieszyć powinien miłośników i słuchaczy internetowych stacji radiowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audials Radiotracker 8 Standard. Dzięki tak zorganizowanej akcji promocyjnej mamy szansę zaoszczędzić 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 5 lipca, do godz. 9:00 rano.

Audials Radiotracker 8 Standard  to bardzo rozbudowane narzędzie służące przede wszystkim do nagrywania audycji z internetowych rozgłośni radiowych. Aplikacja ta zawiera imponującą bazę ponad 40 tysięcy rozgłośni z całego świata. Każdy zainteresowany konkretnym gatunkiem muzyki nie będzie miał więc żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie stacji.Po odnalezieniu odpowiadającej nam stacji mamy możliwość nagrania interesującego materiału dźwiękowego i zapisania go do formatu MP3.

Funkcjonalność Audials Radiotracker 8 Standard nie ogranicza się wyłącznie do nagrywania dźwięku. Radiotracker potrafi również zapisać zgrywaną audycję na nośniki CD oraz DVD. Ponadto możemy korzystać wykorzystać go jako odtwarzacz audio czy aplikację do zarządzania naszą kolekcją muzyczną.

Audials Radiotracker 8 Standard został przygotowany do pracy na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Vista oraz XP z zainstalowanym dodatkiem SP2 lub nowszym. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 74.1 MB.

Jak zdobyć Audials Radiotracker 8 Standard za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Audials Radiotracker 8 Standard za darmo”

  1. eMDe pisze:

    To wcale nie jest pełna wersja! Za 40$ dostajesz wszystko działające. W tej „promocji” dostajesz produkt, w którym próba użycia wielu opcji kończy się komunikatem „niedostępny w tej wersji”. Jednym słowem GOTD tym razem strzeliło babola.

  2. admin pisze:

    W takim razie w kolano strzela sobie jeszcze bardziej sama firma RapidSolution Software. Oznaczając produkt dodatkiem „Standard” można się spodziewać funkcjonalnej aplikacji, a nie okrojonej, software-owej reklamy. Szkoda, bo sam też spodziewałem się czegoś bardziej funkcjonalnego ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.