GOTD: Cool Record Edit Pro

Dodał: admin lipiec - 22 - 2011

cool-record-edit-pro Serwis rozdawniczy Giveaway of the Day daje nam dziś z kolei możliwość zdobycia narzędzia do nagrywania strumieni dźwiękowych z wielu różnych źródeł, produkcji firmy CoolMedia. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Cool Record Edit Pro. Produkt został wyceniony na 30$ i tyle dzięki hojności producenta możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 23 lipca, do godz. 9:00 rano.

Cool Record Edit Pro to narzędzie pozwalające na nagrywanie plików dźwiękowych z wszelkiego rodzaju strumieni audio przechodzących przez którąkolwiek z linii naszej karty dźwiękowej. Z pomocą tego produktu może np. nagrać dźwięki odtwarzane przed programowe odtwarzacze, podcasty transmitowane za pośrednictwem Internetu, konwersacje prowadzone przez komunikatory, dźwięk z mikrofonu lub zewnętrznych urządzeń podłączonych do komputera, itd.

Cool Record Edit Pro został wyposażony również w szereg modułów edycyjnych umożliwiających obróbkę nagranego materiału dźwiękowego. Aplikacja pozwala na dzielenie, łączenie i przycinanie plików audio, a także dodawanie wielu efektów dźwiękowych ze wsparciem dla podglądu w czasie rzeczywistym.

Przygotowany z pomocą Cool Record Edit Pro materiał dźwiękowy możemy zapisać w postaci plików w popularnych formatach, jak chociażby mp3, wma, vox, gsm, aif, ogg, cda i wielu innych. Aplikacja posiada także moduł umożliwiający rippowanie ścieżek z płyt Audio CD. Producent zapewnia również, że program ten jest wyposażony w prosty i niesprawiający trudności w obsłudze interfejs użytkownika.

Cool Record Edit Pro został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows Vista/ 2003/ XP/ 2000 oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.7 MB.

Jak zdobyć Cool Record Edit Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.