GOTD: Easy Flyer Creator v3.0 za darmo

Dodał: admin lipiec - 29 - 2011

easy-flyer-creator Tym razem serwis rozdawniczy Giveaway of the Day serwuje nam oprogramowanie firmy Peridot Technologies, które przyda się wszystkim osobom zainteresowanym przygotowywaniem na domowym komputerze m.in ulotki, broszury i inne publikacje. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Flyer Creator w wersji 2.0. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta tradycyjnie już będzie aktywna tylko do jutra – 30 lipca, do godz. 9:00 rano.

Easy Flyer Creator gościł już w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day kilka miesięcy temu. Wówczas była jednak rozdawana pełna wersja programu oznaczonego numerem 2.0. Tym razem najwidoczniej wydanie nowej wersji produktu stało się dobrą okazją do ponowienia akcji rodawniczej.

Z informacji przedstawionych na stronie producenta wynika, że Easy Flyer Creator 3.0 jest prostym w obsłudze narzędziem, które pozwoli na projektowanie, tworzenie i drukowanie w zaciszu domowym takich publikacji jak ulotki, broszury, druki, dyplomy, certyfikaty, ramki na zdjęcia, bilety, a nawet zawieszki na drzwi.

Zdaniem producenta przygotowanie którejś ze wspomnianych publikacji to kwestia zaledwie kilku minut. Tak krótki czas przygotowania dokumentów możemy osiągnąć dzięki wykorzystaniu przygotowanych przez autorów i wbudowanych w program szablonów. Easy Flyer Creator 3.0 został wyposażony w zestaw ponad 100 darmowych szablonów na każdą okazję.

Easy Flyer Creator 3.0 reklamuje się jako najlepsze rozwiązanie dla domowego użytkownika poszukującego łatwego w użyciu narzędzia do tworzenia ulotek i innych dokumentów. Oczywiście tak skonstruowany opis świadczy o tym, że a pomocą tej aplikacji zaprojektujemy raczej proste publikacje. Bardziej wymagający użytkownicy będą musieli pewnie skorzystać z bardziej zaawansowanych produktów.

W wersji oznaczonej numerem 3.0 wprowadzono możliwość dodawania map Google, kodów QR, Microsoft Tags, możliwość seryjnego numerowania biletów, pola baz danych oraz zaawansowany edytor graficzny.

Easy Flyer Creator 3.0 działa pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, 2003 Server, Vista, Windows 7. Rozmiar pliku instalacyjnego wynosi 156 MB.

Jak zdobyć Easy Flyer Creator 3.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.