GOTD: Eltima SWF and FLV Player za darmo

Dodał: admin lipiec - 16 - 2011

swf-flv-player-pro Na sobotę administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali nam promocję oprogramowania firmy Eltima Software służącego do odtwarzania plików wideo w formacie SWF oraz FLV. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SWF and FLV Player. Produkt ten jest dostępny w standardowej sprzedaży w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 17 lipca, do godz. 9:00 rano.

SWF and FLV Player w wersji 3.0 jest – według słów jego producenta – małym ale funkcjonalnym narzędziem do odtwarzania klipów wideo stworzonych z wykorzystaniem technologii flash. Aplikacja ta powinna więc sobie bez trudu poradzić sobie z odtwarzaniem wszelakich plików w formacie SWF oraz FLV.

Autorzy programu chwalą się, że SWF and FLV Player daje nie tylko możliwość odtwarzania oraz przewijania w przód oraz w tył interesującego nas materiału filmowego, ale pozwala także na przeglądanie plików SWF i FLV klatka po klatce, a także na tworzenie i zarządzanie playlistami. Produkt ten potrafi też zapisywać pliki w wymienionych wcześniej formatach bezpośrednio ze stron internetowych, na których zostały one opublikowane.

Eltima SWF and FLV Player jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows w wersjach 2000/ 2003/ 2008/ XP/ Vista/ 7(x32/ x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.29 MB.

Jak zdobyć Eltima SWF and FLV Player za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.