GOTD: FarStone RestoreIT 7 za darmo

Dodał: admin lipiec - 20 - 2011

farstone-restoreit-7 W serwisie Giveaway of the Day tym razem coś dla użytkowników dbających o bezpieczeństwo komputera. Do wzięcia jest narzędzie firmy FarStone Technology pozwalające na przywrócenie systemu do konkretnego stanu z przeszłości. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FarStone RestoreIT w wersji 7. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie ok. 38$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 21 lipca, do godz. 9:00 rano.

Czym jest FarStone RestoreIT 7? Według słów producenta jest to funkcjonalne i innowacyjne narzędzie przeznaczone do łatwego odzyskiwania i przywracania systemu do stanu z przeszłości w przypadku wystąpienia poważnej awarii, instalacji sprawiającej problemy aplikacji czy infekcji złośliwym oprogramowaniem.

Autorzy programu chwalą się, że FarStone RestoreIT 7 działa w oparciu o autorską i opatentowaną technologię “Advanced System Restore”. Dzięki temu jest on w stanie przywrócić system do stanu sprzed katastrofy nawet w ciągu zaledwie 2 minut. Aplikacja opiera swoje działanie o tworzenie tzw. migawek systemu, które później w razie potrzeby służą do odtwarzania stanu systemu z interesującej nas chwili.

FarStone RestoreIT 7 przy opisanej wcześniej filozofii pracy jest w stanie zapewnić ciągłą i automatyczną ochronę danych zgromadzonych na komputerze. Odzyskiwanie systemu jest możliwe nawet wówczas gdy awaria nie pozwala na wystartowanie systemu Windows. Migawki tworzone przez FarStone RestoreIT 7 zajmują mniej niż 1% przestrzeni dyskowej w porównaniu z punktami przywracania tworzonymi standardowo przez systemy Windows.

FarStone RestoreIT 7 został przygotowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Vista, XP, 2008, 2003, 2000 Server (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 203 MB.

Jak zdobyć FarStone RestoreIT 7 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: FarStone RestoreIT 7 za darmo”

  1. AQ pisze:

    A od czego w Windowsie jest narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, które z powodzeniem zastąpić może to cacko za blisko 40 dolców?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.