GOTD: Garbage Finder za darmo

Dodał: admin lipiec - 18 - 2011

garbage-finder Na dobry początek nowego tygodnia serwis Giveaway of the Day oferuje nam narzędzie firmy ALSEDI Group służące do oczyszczania systemu ze zbędnych i zajmujących miejsce plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Garbage Finder. Narzędzie to zostało wycenione na 15$ i tyle właśnie możemy dziś zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 19 lipca, do godz. 9:00 rano.

Garbage Finder jest narzędziem z kategorii oprogramowania do optymalizacji i przyspieszania systemów Windows. Narzędzie to służy do utrzymywania czystości dysku twardego, zwiększając przy okazji szybkość działania całego systemu. Istota działania Garbage Finder opiera się o skanowaniu dysków twardych w poszukiwaniu nieużywanych i zbędnych plików, które mogą w znaczący sposób obniżać wydajność systemu.

Producent chwali się, że Garbage Finder posiada prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu obsługa programu nie sprawia żadnych problemów, nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników komputera. Aplikacja została zaprojektowana w ten sposób, by pomóc szybko zidentyfikować pliki-śmieci i bezpiecznie usunąć je z dysku twardego. Autorzy tego produktu przygotowali również zestaw opcji konfiguracyjnych dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Garbage Finder potrafi usunąć niepotrzebne pliki systemu Windows, zbędne dane pozostałe po surfowaniu w Internecie, a także pozbyć się innych nieużywanych aplikacji lub ich pozostałości. Producent zapewnia przy tym, że Garbage Finder jest w pełni bezpieczny dla naszego systemu.

Garbage Finder został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.80 MB.

Jak zdobyć Garbage Finder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


3 komentarze to “GOTD: Garbage Finder za darmo”

  1. Anonim pisze:

    Uwaga na ten program. Mnie „wyczyścił” kilka programów z dysku :)

  2. efendi pisze:

    potwierdzam , tez mam klopoty z programami co niektorymi i musze na nowo zainstalowac. wiele innych rzeczy tez wyczyscil

  3. admin pisze:

    Wygląda na to, że korzystając z produktów ingerujących w dane zapisane na dysku najlepiej wybierać, takie które pochodzą od uznanych producentów…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.