GOTD: HyperCam 3 za darmo

Dodał: admin lipiec - 21 - 2011

hypercam3 W dniu dzisiejszym administratorzy serwisu Giveaway of the Day serwują nam narzędzie firmy Solveig Multimedia, które służy do przechwytywania i nagrywania strumieni audio i wideo z różnych źródeł. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu HyperCam w wersji 3. Oprogramowanie to jest obecnie dostępne w standardowej sprzedaży w cenie 42$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 22 lipca, do godz. 9:00 rano.

HyperCam 3 jest bardzo prostym w obsłudze narzędziem do przechwytywania wszystkich strumieni które możemy usłyszeć albo zobaczyć. Aplikacja ta potrafi więc przechwytywać wszelkie strumienie wideo i audio jeśli tylko da się je odtworzyć na naszym komputerze.

HyperCam 3 to najnowsza odsłona znanego i bardzo niegdyś popularnego programu HyperCam, obecnie rozwijanego wspólnie przez firmy Solveig Multimedia oraz Hyperionics LLC. Narzędzie to potrafi przechwycić obraz z ekranu komputera i zapisać go w postaci plików w formatach .AVI, WMV/ASF. Oprogramowanie to może przydać się więc do tworzenia prezentacji czy filmów instruktażowych ukazujących co dzieje się na ekranie komputera. Potrafi on też nagrywać odtwarzane na komputerze pliki wideo czy uruchamiane gry komputerowe.

Producent chwali się, że HyperCam 3 posiada ładny, czytelny i przyjazny użytkownikowi interfejs użytkownika. Przechwytywanie obrazu wspomaga obsługa skrótów klawiszowych i tzw. gorących klawiszy. Aplikacja została wyposażona również we wbudowany edytor plików wideo oraz możliwość korzystania z produktu z poziomu linii komend.

HyperCam 3 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ 2000/ 2003/ Vista/ 7. Aplikacja wymaga również obecności bibliotek DirectX w wersji 8.0 lub wyższej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.2 MB.

Jak zdobyć HyperCam 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: HyperCam 3 za darmo”

  1. AQ pisze:

    Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie wpisujemy otrzymany klucz rejestracyjny?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.