GOTD: MediaBase za darmo

Dodał: admin lipiec - 11 - 2011

team-blitz-mediabase Nowy tydzień w serwisie Giveaway of the Day zaczyna się od promocji kolejnej już – po dniu wczorajszym – aplikacji tworzącej bazę danych. Tym razem jest ona przeznaczona do zarządzania kolekcją wszelkiego rodzaju mediów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MediaBase. Firma Team Blitz UG wyceniła swoje dzieło na 15 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 12 lipca, do godz. 9:00 rano.

MediaBase to prosta w obsłudze i funkcjonalna aplikacja bazodanowa pozwalająca na gromadzenie i zarządzanie kolekcjami składającymi się z takich elementów jak książki, multimedia na płytkach CD oraz DVD, gry komputerowe czy oprogramowanie komputerowe. Jak chwali się producent, użycie tego programu da nam stałą kontrolę nad kolekcją i pozwoli szybko sprawdzić czy konkretna rzecz znajduje się w naszych zbiorach.

Firma Team Blitz UG wskazuje, że w przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji dostępnych na rynku MediaBase nie wymaga zakupu oddzielnych wersji tego programu w zależności od typów danych jakie chcemy gromadzić czy funkcjonalności produktu. Ponadto baza danych została oparta o otwarty format XML co gwarantuje, że w przyszłości informacje o naszych zbiorach będziemy mogli importować również do innych tego typu programów.

Zapis bazy danych w formacie XML umożliwił producentowi zaoferowanie wielu opcji eksportu wbudowanych w MediaBase, dzięki czemu dane o naszych kolekcjach możemy przenosić pomiędzy różnymi aplikacjami, a także dzielić się nimi na wiele sposobów. Należy również nadmienić, że program ten został stworzony z wykorzystaniem środowiska .NET Framework 3.5.

MediaBase został przygotowany do pracy na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.57 MB.

Jak zdobyć MediaBase za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: MediaBase za darmo”

  1. AQ pisze:

    Według mnie ten program to kolejna lipa wypuszczona z tego serwisu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.