mediAvatar-PowerPoint-to-Video-Converter-Personal Dzisiaj po raz kolejny serwis rozdawniczy daje nam szansę na zdobycie oprogramowania marki mediAvatar. Tym razem będzie to narzędzie do konwersji prezentacji PowerPoint do postaci plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu mediAvatar PowerPoint to Video Converter Personal. Produkt ten jest obecnie oferowany w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 7 lipca, do godz. 9:00 rano.

mediAvatar PowerPoint to Video Converter Personal to narzędzie, które pomoże nam przygotować prezentacje w formacie PowerPoint do odtwarzania na komputerach, stacjonarnych odtwarzaczach, a także urządzeniach przenośnych, nie posiadających standardowo możliwości odtwarzania tego typu plików. Aplikacja ta pozwala bowiem na konwersję prezentacji do formatu plików wideo, które bez problemu odtworzymy na różnych urządzeniach.

Producent programu zapewnia, że mediAvatar PowerPoint to Video Converter Personal umożliwia szybką i łatwą konwersję nawet dla mniej zaawansowanych użytkowników. Aplikacja potrafi konwertować pliki PPT do plików wideo w formatach AVI, H.264, WMV, MP4, MOV, FLV i innych, a także tworzyć filmy w standardzie HD: HD AVI, HD H.264, HD MPEG-2 TS.

mediAvatar PowerPoint to Video Converter Personal został przygotowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP (z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym),  Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 79.2 MB.

Jak zdobyć mediAvatar PowerPoint to Video Converter Personal za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.