GOTD: MP3 Cutter za darmo

Dodał: admin lipiec - 7 - 2011

mp3-cutter

Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day serwują nam narzędzie z kategorii programów do obróbki dźwięków, a pozwalające na dzielenie długich plików dźwiękowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MP3 Cutter. Narzędzie zostało wycenione na 30$ i w takiej cenie jest obecnie standardowo oferowane. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 8 lipca, do godz. 9:00 rano.

MP3 Cutter jest niewielkim narzędziem pozwalającym na łatwe cięcie długich plików dźwiękowych na mniejsze, odpowiadające nam części. Wbrew temu co sugeruje nazwa produktu, MP3 Cutter pozwala na cięcie nie tylko plików w formacie MP3, ale poradzi sobie również z innymi popularnymi typami plików audio.

Producent chwali się, że aplikacja została wyposażona w obsługę ponad 40 popularnych formatów audio i wideo, wśród których wymienić można WMA, WAV, AMR, WMV, AVI, MPG, 3GP, MP4, FLAC, OGG, WMV, MOV. Co więcej MP3 Cutter posiada również moduł dający możliwość konwersji plików MP3 do innych formatów, a także moduł wyodrębniania ścieżek dźwiękowych z plików wideo. Znajdziemy tu też narzędzie do tworzenia dzwonków z plików audio i wideo.

MP3 Cutter działa poprawnie na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2003/ 2000/ ME. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.17 MB.

Jak zdobyć MP3 Cutter za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.