GOTD: Odin Data Recovery Professional za darmo

Dodał: admin lipiec - 9 - 2011

odin-data-recovery-professional Na dobry początek kolejnego weekendu witryna rozdawnicza Giveaway of the Day serwuje nam narzędzie stworzone przez firmę Odin Share Recovery i służące do odzyskiwania utraconych bądź skasowanych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Odin Data Recovery Professional. Produkt ten jest obecnie oferowany standardowo w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 10 lipca, do godz. 9:00 rano.

Odin Data Recovery Professional jest użytecznym narzędziem do przywracania utraconych danych z wszelkiego typu nośników poczynając od dysków twardych i macierzy RAID, poprzez zewnętrzne dyski, nośniki USB, karty pamięci, a kończąc na innych przenośnych nośnikach danych.

Jak chwali się producent, Odin Data Recovery Professional poradzi sobie z różnego rodzaju sytuacjami skutkującymi utratą danych i pozwoli odzyskać potrzebne nam pliki. Aplikacja potrafi odzyskiwać dane z nieznanych systemów plików, plików skasowanych na skutek opróżnienia kosza, dane utracone na skutek formatowania dysku, uszkodzenia bądź skasowania partycji, błędów bądź awarii oprogramowania, szkodliwej działalności złośliwego oprogramowania, a także innych nieznanych powodów.

Zdaniem producenta Odin Data Recovery Professional oferuje wysoką jakość i dużą skuteczność w odzyskiwaniu potrzebnych danych. Program obsługuje przywracanie danych na nośnikach z systemami plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS/NTFS5, EXT2/EXT3.

Odin Data Recovery Professional został przygotowany do pracy na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.46 MB.

Jak zdobyć Odin Data Recovery Professional za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.