GOTD: Paragon HFS+ for Windows 9.0 SE za darmo

Dodał: admin lipiec - 28 - 2011

paragon-hfs-windows W serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day pojawiła się promocja oprogramowania marki Paragon, szczególnie przydatna osobom pracującym jednocześnie na komputerach klasy PC oraz Mac i pozwalająca na łatwe przenoszenie danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Paragon HFS+ for Windows 9 Special Edition. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na skorzystanie z tej okazji mają czas do jutra – 29 lipca, do godz. 9:00 rano.

Paragon HFS+ 9 for Windows Special Edition jest narzędziem, dzięki któremu będziemy mogli doświadczyć komfortu pełnej komunikacji pomiędzy systemami Mac i Windows. Aplikacja ta pomoże nam bowiem szybko łatwo przenosić dane pomiędzy systemami plików obu tych typów komputerów.

Jak chwali się producent jest to jedyne rozwiązanie pozwalające na pełny dostęp w trybie odczytu/zapisu do partycji z systemem plików HFS+/HFSX, znajdujących się na różnych typach dysków (APM, GPT, MBR). Paragon HFS+ 9 SE pozwala na dostęp do partycji Mac z poziomu większości obecnie używanych wersji systemu Windows. Paragon wskazuje również, że narzędzie to jest najszybszym i najbardziej stabilny sterownikiem HFS obecnie dostępnym na rynku.

Najważniejsze cechy produktu Paragon HFS+ 9.0 SE:

  • pełny dostęp do partycji HFS+/HFSX (odczyt i zapis)
  • bardzo wysoka wydajność i stabilność sterownika
  • automatyczne montowanie partycji i zarządzanie dyskiem z poziomu konsoli “Disk Management”
  • w pełni kompatybilny ze sterownikami Bootcamp
  • współpraca ze wszystkimi typami dysków (USB, FireWire, ESATA, SATA albo IDE)
  • pełne wsparcie dla systemów 7, Vista, XP, 2003 oraz 2008 Server

Jak zdobyć Paragon HFS+ 9 SE za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.