GOTD: Picture Downloader za darmo

Dodał: admin lipiec - 1 - 2011

picture-downloader W dniu dzisiejszym administratorzy serwisu Giveaway of the Day wspólnie z producentem oprogramowania, firmą MetaProducts serwują nam narzędzie do masowego pobierania pliku graficznych z Internetu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Picture Downloader. Narzędzie jest obecnie dostępne w sprzedaży w cenie 29$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 2 lipca, do godz. 9:00 rano.

Picture Downloader to narzędzie służące do łatwego wyszukiwania, przeglądania, pobierania z Internetu, a także zarządzania plikami multimedialnymi (audio i wideo). Jak wskazuje nam producent, aplikacja ta może przydać się szczególnie artystom, projektantom, fotografom, webmasterom, dziennikarzom, a także innym osobom, które chcą po prostu pobrać za jednym zamachem wiele plików graficznych.

Czy przeglądaliście kiedyś stronę internetową zawierająca wiele zdjęć lub obrazków i chcieliście pobrać je wszystkie na dysk twardy własnego komputera? Tradycyjne klikanie na każdym elemencie z osobna w celu jego zapisania może zająć sporo czasu i być naprawdę frustrujące. Picture Downloader firmy MetaProducts rozwiązuje dla nas ten problem.

Picture Downloader pomoże nam także pobrać pliki graficzne bez narażania się na przedzieranie przez dziesiątki reklam i wyskakujących okienek, a także bez obaw o przypadkową infekcję złośliwym oprogramowaniem w przypadku ściągania obrazków z nieznanych stron. Picture Downloader poradzi sobie także z pobieraniem grafiki z repozytoriów, bibliotek, a także nieuporządkowanych katalogów.

Picture Downloader został przygotowany do pracy na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows w wersjach XP/ 2003/ Vista/ 2008/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.39 MB.

Jak zdobyć Picture Downloader za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Picture Downloader za darmo”

  1. AQ pisze:

    To kompletny szajs, szkoda czasu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.