GOTD: Productivity Scientific GTD Timer za darmo

Dodał: admin lipiec - 23 - 2011

GTD-Timer Jak interesujący program przygotowali nam administratorzy serwisu Giveaway of the Day na sobotę? Do wzięcia jest narzędzie, które pomoże nam poprawić naszą produktywność podczas pracy na komputerze. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Productivity Scientific GTD Timer. Dzięki hojności autora produktu jesteśmy w stanie zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 24 lipca, do godz. 9:00 rano.

Productivity Scientific GTD Timer jest bardzo oryginalnym produktem mającym na celu wpłynąć na naszą produktywność podczas wykonywania pracy z użyciem komputera. Aplikacja ta powstała by pomóc zastosować w praktyce popularną metodę organizacji zajęć Getting Things Done (doprowadzić pracę do końca), stworzoną kilka lat temu przed Davida Allena i opublikowaną w książce o tej samej nazwie. Producent chwali się, że jest to pierwsza aplikacja na świecie pozwalająca na stosowanie zasad GTD podczas pracy na komputerze.

Productivity Scientific GTD Timer jest w rzeczywistości prostym w obsłudze minutnikiem, który pozwala na wprowadzanie w życie zasad metody GTD. Aplikacja pozwala zarówno na stosowanie zasady 2 minut oraz techniki Pomodoro, a także na tworzenie całkowicie zindywidualizowanych ustawień minutnika.

Productivity Scientific GTD Timer został zoptymalizowany do uruchamiania wielu instancji za jednym razem. Aplikacja potrafi odliczać czas do dowolnie wskazanego momentu w przyszłości. Pozostały czas jest widoczny zarówno w pływającym okienku jak i w systemowym zasobniku.

Productivity Scientific GTD Timer został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.15 MB.

Jak zdobyć Productivity Scientific GTD Timer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.