GOTD: RadioZilla za darmo

Dodał: admin lipiec - 25 - 2011

radiozilla Nowy tydzień akcji rozdawniczych w serwisie Giveaway of the Day rozpoczyna się od kolejnej promocji oprogramowania pochodzącego od firmy TeoreX, a służącego do słuchania internetowych stacji radiowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu RadioZilla. Dzięki hojności tego producenta skorzystanie z oferty wiąże się z oszczędnością w wysokości 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 26 lipca, do godz. 9:00 rano.

RadioZilla to funkcjonalny program do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych. Aplikacja ta daje nam dostęp do tysięcy stacji radiowych nadających za pośrednictwem sieci Internet, które z pomocą tego narzędzia łatwo znajdziemy, odsłuchamy, a interesujące nas audycje łatwo zapiszemy na dysku twardym komputera.

Program został skonstruowany w ten sposób, że pozwala na odsłuchiwanie i nagrywanie audycji w jednym czasie. RadioZilla dostarcza przy tym wiele użytecznych informacji o odtwarzanym strumieniu. Dzięki temu dowiemy się jakie są parametry i typ strumienia, bitrate, a także poznamy nazwę artysty i tytuł utworu.

RadioZilla potrafi automatycznie nagrywać i oddzielać każdą nową piosenkę, a także zapisywać je w postaci oddzielnych plików audio o nazwie odpowiadającej nazwie artysty i tytułowi utworu. Program potrafi też nagrać wyłącznie interesujące nas utwory. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk nagrywania, a RadioZilla zapisze cały aktualnie odtwarzany utwór, nawet gdy nagrywanie zaczęliśmy już po rozpoczęciu jego odgrywania przez stację radiową.

RadioZilla została przystosowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4 MB.

Jak zdobyć RadioZilla za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.