GOTD: SmartSleep za darmo

Dodał: admin lipiec - 12 - 2011

smartsleep Co ciekawego przygotowali tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day? Okazuje się, że tym razem do wzięcia jest produkt firmy Dextronet służący do automatycznego wyłączania komputera we wskazanym czasie. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SmartSleep. Produkt ten został wyceniony na 20$ i taką właśnie kwotę możemy dziś zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 13 lipca, do godz. 9:00 rano.

SmartSleep to proste w budowie, ale użyteczne narzędzie do automatycznego wyłączania komputera we wskazanym przez nas momencie. Jak wskazuje producent, aplikacja ta pozwala na ustawienie chwili wyłączenia komputera zarówno w postaci czasu ustalonego w sposób względny (np. za 12 minut), jak również w postaci czasu bezwzględnego (np. 12:15:00).

SmartSleep potrafi nie tylko na całkowicie wyłączyć komputer we wskazanym czasie, ale również wykonać takie operacje jak np. wylogowanie, restart systemu, hibernacja, uśpienie systemu, wykonanie wskazanego pliku czy wyświetlenie informacji na ekranie komputera. Producent chwali się również, że produkt ten potrafi wymusić wyłączenie komputera, dzięki czemu unikniemy sytuacji gdy narzędzie nie wykonało zadania ponieważ któraś z uruchomionych aplikacji blokowała zamknięcie systemu.

SmartSleep pozwala na planowanie konkretnych zadań za pomocą harmonogramu, dzięki czemu automatyczne wyłączanie komputera może odbywać się cyklicznie np. we wskazanych dniach tygodnia. Aplikacja to została wyposażona także w moduł umożliwiający synchronizację zegara komputera z zegarami atomowymi.

SmartSleep został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.69 MB.

Jak zdobyć SmartSleep za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.