GOTD: Tipard DVD Ripper za darmo

Dodał: admin lipiec - 24 - 2011

tipard-dvd-ripper

Koniec kolejnego lipcowego tygodnia został uwieńczony w serwisie Giveaway of the Day kolejną promocją oprogramowania z kategorii narzędzi do rippowania filmów z płyt DVD, tym razem od firmy Tipard Studio. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Tipard DVD Ripper. Produkt ten jest dostępny na stronie producenta w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 25 lipca, do godz. 9:00 rano.

Tipard DVD Ripper to funkcjonalna aplikacja do rippowania i konwersji filmów na płytach DVD, która pomoże nam w łatwy sposób przenieść film z płytki do postaci plików, które następnie bez problemów odtworzymy na komputerze bądź urządzeniach przenośnych. Aplikacja ta została wyposażone we wsparcie dla wielu popularnych formatów zapisu plików wideo i audio, wśród których wymienić można chociażby MP4, AVI, WMV, FLV, MKV, MPEG-1, MPEG-2, 3GP, 3GPP, VOB, DivX, MOV, HD H.264, HD AVI, HD MPG, HD TS, HD WMV, MP3, M4A, AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, MP2, OGG, WAV, WMA, itd.

Tipard DVD Ripper, jak każda aplikacja tego typu, posiada również szereg opcji pozwalających na edycję i poprawianie materiału filmowego. Z pomocą programu możemy dzielić lub przycinać filmy, a także dostosowywać takie ustawienia jak jasność, kontrast, nasycenie czy opcje przeplotu.

Producent chwali się również, że w najnowszej wersji Tipard DVD Ripper zaimplementowano wsparcie dla technologii NVIDIA® CUDA™ oraz AMD APP Acceleration, a także obsługę procesorów wielordzeniowych. W rezultacie aplikacja potrafi jeszcze szybciej wykonywać wszelkie czynności związane ze zgrywaniem oraz przetwarzaniem plików wideo.

Tipard DVD Ripper został przygotowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Producent zaleca uruchamianie programu na komputerze z procesorem o częstotliwości nie mniejszej niż 800MHz oraz posiadającym co najmniej 512 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 19.3 MB.

Jak zdobyć Tipard DVD Ripper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.