GOTD: Zemana Antilogger za darmo

Dodał: admin lipiec - 26 - 2011

zemana-antilogger-newbox W serwisie Giveaway of the Day przyszła wreszcie pora na ofertę związaną z zabezpieczeniem komputera. Do zgarnięcia jest tym razem produkt firmy Zemana służący do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem wykradającym prywatne dane. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zemana Antilogger. Produkt ten jest obecnie dostępny w regularnej sprzedaży w cenie 79 zł. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta ważna jedynie do jutra – 27 lipca, do godz. 9:00 rano.

To już kolejna w tym roku promocja umożliwiająca uzyskanie darmowego klucza na produkt Zemana Antilogger. Wygląda więc na to, że sprytni czytelnicy śledzący wszystkie promocje Zemany mogą mieć stałą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem przy inwestycji równej 0 zł ;)

Producent programu chwali się, że zasada działania Zemana Antilogger opiera się o zupełnie nową filozofię wykrywania złośliwego oprogramowania. Aplikacja nie korzysta z bazy sygnatur, a wykrywa działające w komputerze złośliwe oprogramowanie i unieszkodliwia je zanim zdąży ono wykraść prywatne dane. Dzięki temu Zemana Antilogger jest skutecznym narzędziem zapobiegającym infekcjom keyloggerami, oprogramowaniem szpiegującym czy trojanami wykradającymi hasła bankowe.

W opisie aplikacji możemy również znaleźć informację, że Zemena Antilogger w przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania zabezpieczającego nie obciąża nadmiernie zasobów systemowych, dzięki czemu nie odczujemy negatywnych skutków działania programu. Autorzy narzędzia dopracowali również jego kompatybilność z innym programami obecnymi w systemie, dzięki czemu nie ma mowy o konfliktach oprogramowania.

Warto również wspomnieć, że Zemana Antilogger szyfruje 128-bitowym kluczem wszelkie dane wychodzące z naszego komputera podczas takich operacji jak np. zakupy online czy wykonywanie czynności bankowych, nie dając szans na ich przechwycenie zanim nie zostaną one zaszyfrowane przez zewnętrzny serwer. W programie znajdziemy również m.in. moduł chroniący dane znajdujące się w systemowym schowku.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami odnośnie funkcjonalności produktu odsyłam do recenzji programu Zemana Antilogger, która została niegdyś opublikowana w serwisie TechnetBlog.pl

Zemana Antilogger powinien działać poprawnie na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.06 MB.

Jak zdobyć za darmo klucz licencyjny dla Zemana AntiLogger?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.