novaPDF Lite 7.4 za darmo

Dodał: admin lipiec - 10 - 2011

novapdf-lite

Firma Softland specjalizująca się w produkcji oprogramowania do konwersji dokumentów w formacie PDF przygotowała wspólnie z jednym z egzotycznych serwisów internetowych promocję umożliwiającą zgarnięcie najprostszej wersji jednego ze swoich narzędzi. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu novaPDF Lite 7.4. Standardowa cena produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

novaPDF Lite 7.4 to najprostsza oferowana przez producenta wersja produktu novaPDF będącego sterownikiem wirtualnej drukarki umożliwiającej konwersję dokumentów do formatu PDF. Jak wskazuje sam producent, aplikacja w tej wersji z powodzeniem sprawdzi się przy wykonywaniu nieskomplikowanej konwersji dokumentów, umożliwiając tworzenie plików z opcją przeszukiwania, tworzenie profilów wydruku, osadzanie czcionek, a także definiowanie informacji o dokumencie i jego autorze. Produkt ten przeznaczony jest przede wszystkim domowych użytkowników poszukujących prostych i funkcjonalnych programów.

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, novaPDF Lite 7.4 działa na zasadzie wirtualnego sterownika drukarki, który instaluje się jako kolejna drukarka podłączona do naszego komputera, dając tym samym szerokie pole do konwersji wszelkiego rodzaju dokumentów do formatu PDF. Wystarczy, że program w którym tworzymy dany dokument umożliwia jego drukowanie, a możemy skorzystać z novaPDF Lite 7.4 by przekształcić go do postaci pliku PDF.

Producent programu chwali się, że novaPDF Lite 7.4 zawiera sporo użytecznych opcji pozwalających na ustawienie takich parametrów jak np.  format strony wydruku, definiowanie rozdzielczości wyjściowej, a także orientacji strony. novaPDF Lite 7.4 działa z 32- i 64-bitowymi edycjami systemów Microsoft Windows 2000/XP/2003 Server/Vista, Windows 7. Produkt potrzebuje ok. 20 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć novaPDF Lite 7.4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji na której znajdziemy krótki formularz rejestracyjny.

Formularz rejestracyjny


6 komentarzy to “novaPDF Lite 7.4 za darmo”

 1. AQ pisze:

  Trochę spóźniona reakcja bo już od kilku dni używam tego programu. Z powodzeniem zresztą bo rzeczywiście działa pod W7 x64 bity i jest godnym polecenia.

 2. admin pisze:

  Lepiej późno niż wcale ;)

 3. AQ pisze:

  Też prawda Adminie. Pozdrawiam :)

 4. Jay pisze:

  Dzięki.

 5. Ptoku pisze:

  A jak wy to zarejestrowaliście? Pobrałem instalkę ze strony promocyjnej, zainstalowałem, wszedłem w panel sterowania, wybrałem w drukarce novaPDF „właściwości” i w ostatniej zakładce „about” widoczne było „zarejestruj”. Klucz niestety nie działa… A może trzeba jakąś specjalną instalkę?
  Pomoże ktoś skąd ją dokładnie pobrać?

 6. Ptoku pisze:

  Dobra, klucz jest prawidłowy. Miałem nie tą instalkę co trzeba. Dzięki za informację o promocji.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.