Seagate Rescue Restore za darmo

Dodał: admin lipiec - 22 - 2011

seagate-rescue-restore Firma Seagate znana przede wszystkim jako producent dysków twardych przeprowadza akcję promocyjną, dzięki której można stać się posiadaczem narzędzia do tworzenia i przywracania obrazów dysków i partycji. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Seagate Rescue Restore. Biorąc udział w tej akcji możemy tym razem zaoszczędzić 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 11 sierpnia.

Z informacji umieszczonych na stronie producenta wynika, że Seagate Rescue Restore jest prostym w obsłudze narzędziem do szybkiego tworzenia i późniejszego przywracania obrazów dysków lub partycji. Dzięki temu program jest w stanie zabezpieczyć nas przed niespodziewanymi awariami systemu czy atakami szkodliwego oprogramowania.

Jak podaje firma Seagate, tworząc produkt Seagate Rescue Restore kierowano się przede wszystkim maksymalną prostotą jego obsługi. Widać to zresztą na opublikowanym na stronie producenta filmie instruktażowym, z którego wynika, że jest to raczej aplikacji o podstawowej funkcjonalności w tym zakresie aniżeli rozbudowane narzędzie do zaawansowanego tworzenia obrazów i ich późniejszego odtwarzania.

Jak zdobyć Seagate Rescue Restore za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i postępować zgodnie z zamieszczonymi tam wskazówkami. Promocja polega na podaniu kodu rabatowego w sklepie Seagate, który zredukuje cenę produktu do zera.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.