VSO CopyToDVD przez 72h za darmo

Dodał: admin lipiec - 13 - 2011

vso-copytodvd Jeszcze wczoraj z trzydniową promocją darmowego oprogramowania wystartował dobrze nam już znany z tego typu akcji serwis Tipradar. Do wzięcia jest narzędzie do nagrywania płytek CD/DVD przygotowane przez francuską firmę VSO. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu VSO CopyToDVD. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Promocja będzie aktywna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

VSO CopyToDVD to wielofunkcyjne narzędzie do wypalania płytek CD, DVD oraz Blu-ray. Zdaniem producenta – francuskiej firmy VSO Software program z powodzeniem sprawdzi się w codziennych zastosowaniach. Aplikacja potrafi nagrać dane na płytkach CD/DVD oraz Blu-ray, a także obsługuje tryb wielosesyjny.

Oprócz tradycyjnych płyt z danymi VSO CopyToDVD potrafi też stworzyć nośniki Audio CD z plików źródłowych w formatach MP3, WMA, Ogg Vorbis, MusePack, APE. Podczas tworzenia tego typu nagrań przyda się również wbudowany odtwarzacz plików audio. Na uwagę zasługuje również funkcja bezpośredniego wyodrębniania ścieżek dźwiękowych z plików wideo i ich zapisywania na krążkach Audio CD. VSO CopyToDVD potrafi stworzyć płyty z materiałem wideo, które później bez trudu odtworzymy na odtwarzaczach stacjonarnych. Aplikacja posiada przy tym wsparcie dla klipów w standardzie HD.

Oprócz tego w VSO CopyToDVD znajdziemy możliwość tworzenia obrazów płyt, integrację z powłoką systemową umożliwiającą nagrywanie danych z poziomu eksploratora, a także harmonogram kopii zapasowych, pomocny w planowaniu regularnego backupu ważnych danych. Mniej zaawansowanym użytkownikom powinna przypaść do gustu opcja sprytnej analizy danych, sugerująca właściwy format wyjściowy płytki na podstawie danych, które chcemy nagrać.

Jak zdobyć VSO CopyToDVD  za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i korzystając z umieszczonego w dolnej części strony odnośnika Download link here, pobrać plik instalacyjny programu. Produkt posiada wbudowany klucz licencyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.