WonderFox DVD Ripper 2.5 ponownie za darmo

Dodał: admin lipiec - 19 - 2011

wonderfox-dvd-ripper Firma WonderFox specjalizująca się w produkcji oprogramowania do edycji multimediów rozpoczęła najwyraźniej agresywną i cykliczną akcję promocyjną swojego produktu – tym razem za pośrednictwem Softpedii. Oznacza to, że po raz kolejny do zgarnięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu WonderFox DVD Ripper w wersji 2.5. Dzięki niebywałej hojności producenta możemy zaoszczędzić 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

WonderFox DVD Ripper to jedno z wielu dostępnych na rynku narzędziu przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów. Firma WonderFox zapewnia, że jest to dobre rozwiązanie dla osób potrzebujących prostych w użyciu narzędzi. Program potrafi przetworzyć materiał z płyt DVD do postaci wszystkich najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo, jak np. AVI, MPEG, MP4, MOV, FLV, WMV, 3GP.

Co więcej WonderFox DVD Ripper potrafi też wprost przekonwertować filmy DVD do postaci, którą bez problemu odtworzymy na urządzeniach przenośnych iPhone, iPad, iPod, telefonów komórkowych marki Nokia, BlackBerry, Motorola i innych.

WonderFox DVD Ripper posiada wsparcie dla wszystkich obecnych na rynku formatów płyt DVD, a programiści zapewniają ciągłą obsługę zabezpieczeń stosowanych przez producentów płyt. Produkt ten obsługuje również zarządzanie priorytetami procesów, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów komputera.

Jak zdobyć WonderFox DVD Ripper za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę Softpedii. Znajdziemy tam odnośnik pozwalający na pobranie pliku instalacyjnego programu. Opublikowano tam także kod aktywacyjny, którego należy użyć do rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.