Wyniki konkursu NovaPDF Professional

Dodał: admin lipiec - 25 - 2011

novapdf-professional-box

Z upływem wczorajszego dnia dobiegł końca zarówno kolejny lipcowy weekend jak i drugi już organizowany wspólnie z firmą Softland konkurs dla czytelników TechnetBloga. I tym razem stali bywalcy serwisu nie zawiedli i w sporej liczbie zgłosili się do walki o 5 licencji na produkt NovaPDF Professional. Poniżej znajdziecie oficjalne rozstrzygnięcie naszej zabawy.

Zwycięzców jak zwykle wskazał algorytm serwisu random.org. Nagrody trafią do 5 pierwszych osób z listy uporządkowanej przez tenże serwis:

wyniki-novapdf

Gratuluję 5 szczęśliwcom, do których w krótce trafią nagrody, a pozostałym gorąco dziękuję za udział w niniejszym konkursie i zapraszam do kolejnych, organizowanych przez TechnetBlog.pl. Jak zwykle dziękuję też za komentarze, w których pisaliście dlaczego potrzebujecie tego produktu. Miło przeczytać, że nagrody w organizowanych tu konkursach pomogą rozwiązać jakieś Wasze problemy lub pomogą w pracy ;)


4 komentarze to “Wyniki konkursu NovaPDF Professional”

 1. AQ pisze:

  Szczęśliwcom gratuluję wygranej, a organizatorom za ten konkurs. Pozdrawiam wszystkich.

 2. Ptoku pisze:

  Ja również gratuluję wygranym :) To jest świetny i przydatny program farciarze :)
  Dzięki za dobrą zabawę, za zorganizowanie konkursu Administratorowi jak i sponsorowi nagród.
  Pozdr.

 3. Jank pisze:

  W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności utraciłem wszystkie dane, włącznie z e-mailem z kluczem na program NovaPDF Professional wygranym w tym konkursie. Jak mogę go odzyskać?

 4. Jank pisze:

  Wielkie dzięki. Dopiero teraz odebrałem pocztę.
  Pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.