BDlot Video Converter za darmo

Dodał: admin sierpień - 27 - 2011

bdlot-video-converter Właściciel marki BDlot zwęszył kolejną okazję będącą podstawą do akcji rozdawniczej własnych produktów. Tym razem w związku z nieuchronnie zbliżającym się wrześniem i obowiązkiem powrotu do szkoły możemy otrzymać wszechstronne narzędzie do konwersji klipów wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot Video Converter. Standardowa cena produktu to obecnie już 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest limitowana czasowo. Promocja zostanie zamknięta 10 września.

Trzeba przyznać, że klon firmy Digiarty Software wymyślił dosyć ciekawy powód do przeprowadzenia akcji rozdawniczej.  Niestety ze skąpych informacji na temat samego pomysłu trudno wywnioskować czy ów konwerter ma stanowić nagrodę na otarcie łez po skończonych wakacjach czy jest w zamyśle producenta niezbędnym narzędziem potrzebnym każdemu uczniowi ;)

BDlot Video Converter to rozbudowane narzędzie które może nam posłużyć jako szybki konwerter plików wideo, aplikacja do wypalania filmów na płytkach DVD, a także poręczny konwerter klipów publikowanych w Internecie. Aplikacja posiada wbudowaną obsługę ponad 200 kodeków video i audio, dzięki czemu bez trudu przekonwertujemy pliki nawet do mniej popularnych formatów. BDlot Video Converter przetworzy nawet pliki MOD, TOD z kamer Canon JVC, a także M2TS/MTS z kamer Sony. W programie nie zabrakło oczywiście obsługi plików w standardzie HD.

Z pomocą BDlot Video Converter dokonamy konwersji, która pozwoli nam na odtwarzanie plików wideo na urządzeniach przenośnych, takich jak iPhone, iPad, iPod, Nokia, Blackberry, telefony z systemem Android itd. Program posiada także moduł edycyjny pozwalający m.in. na przycinanie, łączenie i dzielenie klipów wideo.

Aplikację tą możemy wykorzystać również jako narzędzie do pobierania filmików z serwisu YouTube oraz program do wypalania filmów na płytkach DVD. Producent chwali się też, że BDlot Video Converter posiada wbudowaną obsługę technologii nVidia CUDA oraz wsparcie dla procesorów wielordzeniowych.

Jak zdobyć BDlot Video Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji. Znajdziemy tam odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu. Producent opublikował również klucz licencyjny, którego należy użyć do aktywacji produktu.
UWAGA! Aktywacja powinna być przeprowadzona w czasie trwania promocji, tj. do 10 września. Niniejsza licencja nie obejmuje bezpłatnych aktualizacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.