CDRWIN 9 Basic przez 72h za darmo

Dodał: admin sierpień - 27 - 2011

cdrwin9 Nową promocję przygotował dla nas znany już z 3-dniowych akcji rozdawniczych serwis Tipradar. Dzięki owocnej współpracy z firmą Engelmann Media zyskujemy szansę zdobycia popularnego niegdyś narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CDRWIN 9 w wersji Basic. Obecnie produkt w standardowej wersji dostępny jest w cenie 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora – do 30 sierpnia.

CDRWin 9 dzięki swojej długoletniej obecności na rynku oprogramowania do kopiowania płyt CD zdążył się dorobić miana prawdziwej legendy. Jest to bowiem jeden z najstarszych programów tego typu. Choć w dzisiejszych czasach jego sława nieco przebrzmiała to jednak ciągle jest to produkt całkiem popularny i posiada dosyć spore grono wiernych użytkowników. Co takiego jest w tym produkcie? Jak chwali się producnet CDRWin 9 to niewielka waga programu, prosty i czytelny interfejs użytkownika oraz bardzo duże możliwości, co sprawia że jest on często wybieranym narzędziem przez bardziej zaawansowanych użytkowników.

Główne możliwości standardowej wersji programu CDRWin 9:

  • bezpośrednie kopiowanie płyt CD/DVD z danymi, grami oraz muzyką
  • tworzenie i wypalanie obrazów ISO, BIN, XMD oraz plików CUE
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Orange Book, a także płyt DVD oraz Blu-Ray
  • mastering płyt zgodny z ISO9660, włączając w to obsługę długich nazw plików (Joliet)
  • authoring płyt CD kompatybilnych z Red Book
  • Wsparcie dla nagrywania Disc at Once, Track at Once oraz Session at Once
  • rippowanie muzycznych płyt CD do MP3/WMA oraz WAV
  • oraz wiele innych…

Powyższa lista funkcji dotyczy standardowej wersji programu CDRWIN 9. Oferowany w tej promocji produkt został oznaczony dodatkiem Basic i jak wskazuje na stronie promocji serwis Tipradar posiada on mniejszą funkcjonalność względem sklepowej wersji. Czym konkretnie różnią się oba te produkty? Na to pytane ciężko odpowiedzieć ponieważ na stronie promocji oraz w serwisie producenta brakuje jakichkolwiek informacji na ten temat.

Jak zdobyć CDRWIN 9 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę w serwisie organizatora promocji. W dolnej części wpisu umieszczono odnośnik do specjalnie przygotowanej na potrzeby tej promocji kompilacji programu CDRWIN 9.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.