CrazyTalk 6 SE za darmo

Dodał: admin sierpień - 23 - 2011

crazytalk6

Strony serwisu internetowego niemieckiego Chipa to prawdziwa kopalnia darmowego oprogramowania. Tym razem Internauci dokopali się do aplikacji pozwalającej na tworzenie ciekawych animacji ze zwykłych, cyfrowych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CrazyTalk 6 w wersji Special Edition. Rynkowa wartość produktu w tej wersji to ok. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w niemieckiej wersji językowej.

Pamiętacie jeszcze adwentowe promocje organizowane serwisie Chip.de? Jednym z prezentów był wówczas właśnie program CrazyTalk 6 SE. Dzisiejsza promocja kryje się dokładnie pod tym samym linkiem, więc być może jest to stary, odgrzewany kotlet, ale nie należy wykluczać też, że nastąpiła reaktywacja promocji.

CrazyTalk 6 sprzęga animację twarzy z rewolucyjną techniką sterowania marionetką w czasie rzeczywistym umożliwiając kontrolowanie wyrazów twarzy postaci. Narzędzia animacji twarzy dostępne w CrazyTalk 6, tworzone z myślą o elastyczności, dopasowują się do projektów wideo i interaktywnych Adobe Premiere, After Effects i Flash oferując jednocześnie zapis wideo współpracującego płynnie z Sony Vegas, Ulead Video Studio i Magix Movie Edit Pro.

Jeszcze raz przypominam, że program oferowany w tej promocji został wyposażony w interfejs w niemieckiej wersji językowej. Tym, zaś którzy woleliby aplikację z angielskim interfejsem, proponuję poszperanie w zasobach Internetu. CraztTalk 6 jest bowiem standardowo oferowany także w angielskiej wersji językowej, więc być może istnieje możiwość doinstalowania bądź aktywowania dodatkowego pakietu językowego.

Jak zdobyć za darmo CrazyTalk 6 SE?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download by pobrać paczkę z instalatorem programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.