EASEUS Partition Master 9 Professional za darmo

Dodał: admin sierpień - 15 - 2011

easeus-part-master Po dłuższej przerwie pojawia się kolejna promocja oprogramowania marki EASEUS, dzięki której mamy okazję zgarnąć najnowszą wersję narzędzia przeznaczonego do zarządzania i wykonywania operacji na dyskach i partycjach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master w wersji Professional 9. Standardowa cena narzędzia pozostała bez zmian i wynosi 20$ oraz 40$ w wersji z WinPE. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie przez 48 godzin – do 17 sierpnia, do godz. 0:10 PST

Niezmiennie wypada pochwalić tego producenta za bardzo dobre i cyklicznie powtarzające się akcje rozdawnicze, dzięki którym możemy wzbogacić zasób legalnych aplikacji o solidne narzędzia dyskowe. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to bodaj pierwsza okazja na zdobycie nowej odsłony programu, oznaczonego już cyfrą 9.

Easeus Partition Master 9 Professional jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

O jakie ciekawe funkcje wzbogacił się Easeus Partition Master 9.0.0 Professional? Producent chwali się, że bieżąca wersja pozwala na bezpieczne łączenie dwóch przyległych partycji, w pełni wspiera obsługę dysków dynamicznych pozwalając na wykonywanie na nich operacji zmiany rozmiaru, kopiowania, konwersji itd. Nowa wersja wzbogaciła się ponadto o opcję naprawy woluminów macierzy RAID-5 oraz czyszczenia nieużywanej przestrzeni dyskowej. Aplikacja może być teraz obsługiwana z linii komend – bez potrzeby uruchamiania całego programu.

EASEUS Partition Master 9.0.0 Professional do swojego działania potrzebuje systemu operacyjnego Windows  2000/ XP/ Vista/ 7 (włącznie z SP1). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 53 MB.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 9.0.0 Professional?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać umieszczony tam plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.