Easy Watermark Studio Pro 3.1 za darmo

Dodał: admin sierpień - 5 - 2011

easy-watermark-studio-pro2 Szukacie narzędzia dzięki któremu szybko zabezpieczycie swoje zdjęcia przed nieuprawnionym użyciem poprzez wstawienie znaku wodnego? Dzięki promocji firmy Refero Group Software mamy szansę zdobyć taki produkt za darmo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Watermark Studio Pro 3.1. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

Firmie Refero Group Software najwyraźniej bardzo zależy na dobrym wypromowaniu tego produktu. Jest to bowiem już kolejna oferta promocyjna programu Watermark Studio Pro. Warto zauważyć, iż jest to również okazja na wypróbowanie najnowszej wersji aplikacji, w której wprowadzono kilka nowych funkcji, m.in. rozszerzono opcje związane z cieniem, dodano obsługę wielu warstw oraz dokonano kilku zmian zawiązanych z interfejsem programu, a także poprawiono błędy wykryte przez użytkowników.

Easy Watermark Studio Pro 3 to narzędzie przydatne szczególnie np. osobom prowadzącym handel za pośrednictwem Internetu czy publikujących swoje fotografie w sieci. Osoby takie bardzo często są narażone na kopiowanie i wykorzystanie fotografii bez ich wiedzy i zgody. Najprostszym sposobem na zabezpieczenie zdjęć przed nieuprawnionym dostępem jest nałożenie tzw. znaku wodnego.

Easy Watermark Studio Pro 3 jest właśnie jednym z takich narzędzi do umieszczania znaków wodnych. Producent programu chwali się, że aplikacja ta pozwala na tworzenie takich samych znaków wodnych jak w programie Adobe Photoshop, dzięki czemu nie musimy już kupować tego kosztownego narzędzia ;)

Easy Watermark Studio Pro 3 został wyposażony również w mnóstwo narzędzi pozwalających na dowolne umiejscowienie znaku oraz nadanie mu dowolnej postaci. Możemy więc tworzyć znaki wodne w zarówno w postaci obrazków jak i tekstu, zniekształcać je oraz dodawać efekty graficzne. Jeżeli posiadamy dosyć sporą kolekcję zdjęć z pewnością ucieszy nas tryb masowego znakowania fotografii. Wystarczy zdefiniować wygląd znaku wodnego, a program sam doda go do wszystkich zdjęć.

Do swojego działania Easy Watermark Studio Pro 3 wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 7/ 2003/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.7 MB.

Jak zdobyć Easy Watermark Studio Pro 3.1 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i wypełnić zamieszczony tam formularz rejestracyjny.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.