GOTD: Animated Screensaver Maker za darmo

Dodał: admin sierpień - 6 - 2011

animated-screensaver-maker Na sobotę administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali promocje oprogramowania pozwalającego na tworzenie własnych, animowanych wygaszaczy ekranu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Animated Screensaver Maker. Zakup tego produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości ok. 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 7 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Jak chwali się producent tego programu, Animated Screensaver Maker pozwoli nam na upiększenie naszego systemu poprzez możliwość tworzenia niezliczonej ilości animowanych wygaszaczy ekranu, wyposażonych w ciekawe efekty graficzne, podnoszące dodatkowo atrakcyjność naszego dzieła. Wszystko czego potrzebujemy do stworzenia własnego wygaszacza to zdjęcia i to narzędzie.

Większość narzędzi przeznaczonych do tworzenia animowanych wygaszaczy ekranu pozwala jedynie na definiowanie prostego pokazu slajdów lub daje możliwość wyboru animacji jedynie spośród tych, które zostały dostarczone przez producenta. Z pomocą Animated Screensaver Maker możemy natomiast samodzielnie przygotować własne animacje. Aplikacja pozwala np. na dodanie efektów pogodowych, zanurzenie zdjęcia w podwodnym świecie z pływającymi rybami czy stworzenie cieszącego oko morza.

Najważniejsze cechy produktu:

 • Mnóstwo dołączonych do programu animowanych obiektów jak np. deszcz, błyskawica, ryba, błyski, itd.
 • twórz własne wygaszacze ekranu w zaledwie kilka sekund
 • możliwość tworzenia staromodnych wygaszaczy opartych o pokaz zlajdów
 • zapisywanie wygaszacza w formie pliku .SCR lub bezpośrednia instalacja na komputerze
 • tworzenie wygaszaczu przy użyciu zdjęć w różnych formatach graficznych (jpeg, bmp, tga, itd.)
 • mnóstwo artykułów z przykładami i wskazówkami

Animated Screensaver Maker został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.80 MB.

Jak zdobyć Animated Screensaver Maker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


5 komentarzy to “GOTD: Animated Screensaver Maker za darmo”

 1. rumot pisze:

  Animated Screensaver Maker : nie można pobrać programu ponieważ jest zły adres odnośnika, proszę wstawić prawidłowy adres do pobrania.

 2. Ptoku pisze:

  @rumot
  Adres odnośnika jest jak najbardziej dobry. U mnie się otwiera. Coś pewnie Ci blokuje…

 3. FreeGhost pisze:

  Faktycznie, wygląda na to, że jest to link do pobrania programu z wczorajszej promocji….

  Ten jest do pobrania Animated Screensaver Maker –

  http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=22480

 4. gość pisze:

  Program wymaga hasła – jak zdobyć hasło?

 5. Ptoku pisze:

  A rzeczywiście otwiera się okno pobierania z wczorajszym promo. Nie pobierałem programu z aktualnej promocji, sprawdziłem jedynie czy wyskakuje okno pobierania :) Myślałem, że link z promocji AsteriskPasswordDecryptor jest już dawno nie aktywny…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.