GOTD: AthTek RegistryCleaner za darmo

Dodał: admin sierpień - 2 - 2011

athtek-registry-cleaner Tym razem administratorzy serwisu Giveaway of the Day dają nam szansę na zdobycie oprogramowania pochodzącego od firmy AthTek Software i służącego do czyszczenia oraz optymalizacji rejestru w systemach Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AthTek RegistryCleaner. Standardowa cena tej aplikacji wynosi obecnie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie w dniu do jutra – 3 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

AthTek RegistryCleaner jest narzędziem stworzonym po to, by przyspieszyć działanie naszego systemu poprzez eliminację niewidocznych błędów i usterek systemu, a także przeciwdziałanie awariom systemu. Producent zapewnia, że aplikacja jest kompatybilna zarówno z 32- jak i 64-bitowymi wersjami systemu, a także pozwala na utrzymanie systemu w dobrej kondycji zaledwie po kilku minutach pracy programu.

AthTek RegistryCleaner wykonuje pełne skanowanie rejestru systemowego w poszukiwaniu błędnych i niepotrzebnych wpisów poprzez wykorzystanie podwójnego silnika skanującego, dzięki czemu proces skanowania przebiega szybciej i jest wykonywany bardziej dokładnie. Producent zapewnia także, że używanie AthTek RegistryCleaner jest w pełni bezpieczne dla naszego komputera, a aplikacja podczas swojej pracy tworzy kopię zapasową rejestru, która może zostać użyta w przypadku awawrii.

AthTek RegistryCleaner jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ XP (w wersji z dodatkiem Service Pack 2 albo nowszej)/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.71 MB.

Jak zdobyć AthTek RegistryCleaner za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.