GOTD: AverZip za darmo

Dodał: admin sierpień - 28 - 2011

averzip Koniec kolejnego letniego tygodnia w serwisie Giveaway of the Day uświetni promocja oprogramowania firmy WonderBit Labs, będącego funkcjonalnym narzędziem do kompresji i dekompresji plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AverZip. Obecnie produkt ten można nabyć za pośrednictwem internetowego sklepu producenta w standardowej cenie 25$. Aplikajca została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 29 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

AverZip to narzędzie przeznaczone do kompresji i dekompresji plików z wbudowanym modułem do wysyłania spakowanych archiwów na zewnętrzne serwery przechowujące nasze dane. Stanowi on tym samym ciekawy zamiennik dla popularnych programów WinZip czy WinRAR.  Jak chwali się producent programu, AverZip zawiera wszelkie niezbędne funkcje, których można oczekiwać od narzędzia tego typu.

AverZip Potrafi on wypakować archiwa we wszystkich dostępnych formatach: ZIP, ZIPX, RAR, 7ZIP, CAB, TAR, JAR, ACE, ARC,ARJ, BH, BZ, BZ2, ENC, GZ, HA, LHA, LZH, MBF, MIM, PAK, PK3, SQX, TBZ, TGZ, UUE, UU, WAR, XXE, ZAP, ZOO, a także wspiera takie formaty kompresji jak ZIP, ZIPX, 7ZIP, JAR, CAB, BH, TAR, LHA, TGZ, TBZ.

Co więcej dzięki temu programowi możemy wysyłać przygotowane archiwa na takie serwisy jak np. box.net, rapidshare, albo tradycyjne serwery FTP, wykonując zaledwie jedno kliknięcie. AverZip został wyposażony również we wbudowaną przeglądarkę plików, dzięki której możemy łatwo i szybko podejrzeć zdjęcia i obrazki, pliki tekstowe, klipy wideo oraz inne dane multimedialne bez potrzeby wypakowywania tych plików z archiwów.

Firma WonderBits Lab wskazuje, że interfejs użytkownika w programie AverZip został zaprojektowany w ten sposób, by używanie aplikacji były tak proste, jak to tylko możliwe. Narzędzie to powinno więc przypaść do gustu zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników komputera.

W programie nie mogło zabraknąć również opcji znanych z innych tego typu narzędzi. Z pomocą AverZip bez problemu zabezpieczymy archiwa hasłem, a także dokonamy podziału, łączenia czy konwersji archiwów. Ponadto aplikacja posiada obsługę ulubionych folderów, a także integruje się z powłoką systemu Windows, dzięki czemu zyskujemy dostęp do najważniejszych operacji z poziomu menu obecnego pod prawym przyciskiem myszki.

AverZip został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.05 MB.

Jak zdobyć AverZip za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: AverZip za darmo”

  1. AQ pisze:

    Beznadziejny program. Przede wszystkim pakuje z błędami, dwa razy próbowałem spakować katalog ok 4GB z którym ani Haozip, ani PowerArchiver 2010 nie miały problemów i za każdym razem była informacja o błędzie. Za cenę 25$ ma się już prawo oczekiwać czegoś co nadaje się do użytku, a nie bubla.

  2. AQ pisze:

    Przy pakowaniu katalogu ponad 5GB rozkraczył się zupełnie tj. zatrzymał się w miejscu na poziomie 64%!
    Ostatecznie AverZip wylądował w koszu jako kolejny śmieć :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.