GOTD: Driver Magician za darmo

Dodał: admin sierpień - 30 - 2011

driver-magician Administratorzy specjalizującego się w akcjach rozdawniczych serwisu Giveaway of the Day przygotowali tym razem promocję oprogramowania firmy GoldSolution Software, przeznaczonego do tworzenia kopii zapasowych sterowników. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Driver Magician. Dzięki hojnej ręce producenta możemy dziś zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 30 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Driver Magician to narzędzie przeznaczone dla systemów Windows, oferujące profesjonalne rozwiązanie w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych steowników, a także ich przywracania, aktualizacji oraz usuwania z systemu. Aplikacja potrafi zidentyfikować wszystkie urządzenia zainstalowane w systemie, a następnie wyodrębnić przypisane do nich sterowniki znajdujące się na dysku i zarchiwizować je we skazanym przez nas miejscu.

Dzięki temu podczas wykonywania takich czynności jak formatowanie dysku czy aktualizacja bądź reinstalacja systemu nie tracimy wszystkich sterowników urządzeń, a także nie musimy tracić czasu na żonglowanie dziesiątkami płyt bądź dyskietek w celu ich ponownej instalacji. Dzięki możliwościom programu Driver Magician wystarczy jedno ponowne uruchomienie systemu, by wszystkie sterowniki ponownie znalazły się w naszym systemie.

Co więcej producent programu chwali się, że Driver Magician posiada wbudowaną bazę danych najnowszych sterowników, umożliwiając pobieranie najnowszych aktualizacji tych plików za pośrednictwem Internetu. Osoby, które chociaż raz zmuszone były do wyszukiwania odpowiednich sterowników wiedzą, że przeszukiwanie stron producentów i testowanie dopracowanej oraz działającej z naszym urządzeniem wersji sterownika to nie lada wyzwanie. Driver Magician zaoszczędzi nam mnóstwo czasu, a także pozwoli łatwo i szybko dobrać najlepsze sterowniki do wszystkich urządzeń – nawet tych niezidentyfikowanych poprawnie przez system.

Główne cechy produktu:

 • Cztery tryby tworzenia kopii zapasowych sterowników.
 • Przywracanie sterowników z kopii zapasowych za pośrednictwem jednego kliknięcia.
 • Usługa aktualizacji zainstalowanych w systemie sterowników.
 • Odinstalowywanie sterowników
 • Rozpoznawanie nieznanych urządzeń.
 • Szczegółowe informacje na temat zainstalowanych w systemie urządzeń.
 • Tworzenie paczki z kopiami sterowników w postaci pliku instalacyjnego (.exe), tak by przywracać sterowniki bez potrzeby instalacji Driver Magician.

Program Driver Magician został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98/ ME/ 2000/ XP/ Server 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.71 MB.

Jak zdobyć Driver Magician za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: Driver Magician za darmo”

 1. jacek pisze:

  jest po polsku

 2. admin pisze:

  @jacek
  Dzięki, opis poprawiony.

 3. Ptoku pisze:

  Co waszym zdaniem lepiej wyszukuje stery, ten program czy DriverScanner? Co lepsze?

 4. AQ pisze:

  Program jest dobry gorzej z ich bazą sterowników. Raz, że strasznie wolny transfer ściągania a dwa, że po godzinnym ściąganiu plik spakowanego archiwum był uszkodzony i nie dało się zaktualizować sterowników. Program jak dla mnie mało lub raczej wcale nie przydatny. Nie widzę potrzeby robienia oddzielnej kopii samych sterowników gdy robię kopię całej partycji systemowej.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.