GOTD: Easy Watermark Studio 3.1 za darmo

Dodał: admin sierpień - 9 - 2011

easy-watermark-studio-pro2 Firma Refero Group Software już po zaledwie kilku dniach ponawia ofertę promocyjną swojego oprogramowania do zabezpieczania zdjęć znakami wodnymi, tym razem organizując ją wspólnie z serwisem Giveaway of the Day. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Watermark Studio w wersji 3.1. Dzięki temu możemy zaoszczędzić 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 10 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Easy Watermark Studio Pro 3.1 to narzędzie przydatne szczególnie np. osobom prowadzącym handel za pośrednictwem Internetu czy publikujących swoje fotografie w sieci. Osoby takie bardzo często są narażone na kopiowanie i wykorzystanie fotografii bez ich wiedzy i zgody. Najprostszym sposobem na zabezpieczenie zdjęć przed nieuprawnionym dostępem jest nałożenie tzw. znaku wodnego.

Easy Watermark Studio  3.1 jest właśnie jednym z takich narzędzi do umieszczania znaków wodnych. Producent programu chwali się, że aplikacja ta pozwala na tworzenie takich samych znaków wodnych jak w programie Adobe Photoshop, dzięki czemu nie musimy już kupować tego kosztownego narzędzia ;)

Easy Watermark Studio 3.1 został wyposażony również w mnóstwo narzędzi pozwalających na dowolne umiejscowienie znaku oraz nadanie mu dowolnej postaci. Możemy więc tworzyć znaki wodne w zarówno w postaci obrazków jak i tekstu, zniekształcać je oraz dodawać efekty graficzne. Jeżeli posiadamy dosyć sporą kolekcję zdjęć z pewnością ucieszy nas tryb masowego znakowania fotografii. Wystarczy zdefiniować wygląd znaku wodnego, a program sam doda go do wszystkich zdjęć.

Do swojego działania Easy Watermark Studio 3.1 wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 7/ 2003/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.62 MB.

Jak zdobyć Easy Watermark Studio Pro 3.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.