GOTD: Full Uninstall za darmo

Dodał: admin sierpień - 11 - 2011

chemtable-full-uninstall Z kolei druga z dzisiejszych promocji serwisu GOTD pozwoli nam na zaopatrzenie się w narzędzie firmy ChemTable Software służącego do całkowitego odinstalowywania programów z systemu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Full Uninstall. Produkt ten jest obecnie dostępny w internetowym sklepie producenta w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 12 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Powszechnym problemem pojawiającym się podczas odinstalowywanie niepotrzebnych programów jest zjawisko pozostawania cyfrowych śmieci po tych aplikacjach. Standardowe deinstalatory usuwają programy z systemu, lecz często robią to niedokładnie nie usuwając z dysku wszystkich plików, a także pozostawiając niepotrzebne wpisy rejestrów, biblioteki czy inne niepotrzebne dane.

Full Uninstall powstał właśnie jako odpowiedź na potrzeby dokładnej deinstalacji i oferując możliwość kompletnego usuwania aplikacji z systemu, tak by nie pozostawały po nich żadne niepotrzebne dane. Działanie programu sprowadza się do monitorowania wszelkich zmian w systemie, jakie zachodzą podczas instalacji konkretnej aplikacji. Dzięki temu Full Uininstall dokładnie wie, jakie pliki i wpisy w rejestrze dodał instalowany przez nas program i może je usunąć podczas późniejszej dezinstalacji produktu.

Producent zapewnia, że Full Uninstall działa dużo szybciej niż wiele podobnych aplikacji dostępnych na rynku. Dzieje się tak ponieważ program zapisuje wszelkie zmiany w czasie rzeczywistym, a nie zbiorczo po zakończeniu instalacji danego produktu. Full Uninstall umożliwia również wygodne przeglądanie wszystkich zainstalowanych programów.

Full Uninstall został przystosowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7 (wersja 32- oraz 64-bitowa). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.57 MB.

Jak zdobyć Full Uninstall za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


5 komentarzy to “GOTD: Full Uninstall za darmo”

 1. AQ pisze:

  Na moim W7x64 nie działa, tzn. nawet nie można zainstalować.

 2. admin pisze:

  Na x86 instaluje się bez żadnego problemu.

 3. Jank pisze:

  Czy ten program jest lepszy od Smarty Uninstaller 2012 ?

 4. ard pisze:

  Zainstalowałem. Jest na 344 dni. Wersja 1.08. Klucz z GOTD a instalka ze strony producenta. Wszystko funkcjonuje. Bardzo prosty i lekki program bez niepotrzebnych narzędzi. Czegoś takiego już długo szukałem. Pierwsze co odinstalowałem, to wysłużony już Revo.

 5. AQ pisze:

  Okazuje się, że to nie wina oprogramowania lecz błędów w systemie, już wszystko działa i można zainstalować na W7x64 bity. Wolę jednak Smarty Uninstallera i przy nim pozostanę.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.