GOTD: iCare Data Recovery 4.5.2 ponownie za darmo

Dodał: admin sierpień - 10 - 2011

icare-data recovery W serwisie Giveaway of the Day mamy powtórkę promocji, która odbyła się równy tydzień temu. Rozdawano wówczas narzędzie firmy iCare Data Recovery Software służące do odzyskiwania przypadkowo utraconych danych. Przedmiotem dzisiejszej promocji jest ponownie legalna i darmowa pełna wersja programu iCare Data Recovery 4.5.2. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 70$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 11 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Z informacji opublikowanych na blogu administratorów GOTD wynika, że zeszłotygodniowa promocja tego oprogramowania zakończyła się przed czasem, ponieważ występowały pewne problemy z instalacją produktu. Jeżeli należycie do grona osób, które wówczas nie skorzystały z okazji to dzisiejsza powtórka jest właśnie dla Was.

Care Data Recovery 4.5.2 jako program z kategorii narzędzi do odzyskiwania danych jest typem aplikacji, którą posiadać powinien każdy użytkownik komputera, by w razie nagłej awarii lub przypadkowego skasowania pliku móc szybko przywrócić utracone dane.

Program iCare Data Recovery 4.5.2 pomoże nam m.in w przypadku awarii takich jak: błędy odczytu dysku twardego, sformatowanie dysku, uszkodzenie MBR, bad boot sector, niedostępność dysku twardego, nieczytelność partycji, usunięcie partycji, błąd działania aplikacji do zarządzania partycjami np. Partition Magic lub Norton Ghost, atak wirusa, itd.

iCare Data Recovery 4.5.2 pozwala na odzyskiwanie danych z dysków twardych, dysków zewnętrznych, kart pamięci, pendrive-ów, odtwarzaczy MP3/MP4 oraz innych napędów i nośników podłączonych do komputera (z wyjątkiem CD/DVD). Warto zaznaczy, że narzędzie to nie posiada ograniczeń co do obsługiwanych systemów plików. Aplikacja poradzi sobie nawet z odczytaniem danych w stanie surowym.

iCare Data Recovery v4.5.2 został przystosowany do pracy na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Vista, XP, 2000 pro, Server 2008, 2003, 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.21 MB. Deweloperzy informują, że umieszczony w paczce instalator jest identyczny z tym, który został opublikowany na stronie producenta. W razie problemów należy go pobrać bezpośrednio od producenta.

Jak zdobyć iCare Data Recovery 4.5.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.