GOTD: Listary za darmo

Dodał: admin sierpień - 23 - 2011

listary Tym razem w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas oprogramowanie firmy Bopsoft, pozwalające na rozszerzenie wbudowanej w system Windows funkcji wyszukiwania i jeszcze szybsze docieranie do interesujących nas danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Listary. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$ i tyle właśnie możemy tym razem zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 24 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Standardowy moduł wyszkuwania w systemach Windows jest całkiem przyzwoitym narzędziem, jednak przy bardziej skomplikowanych zadaniach lub konieczności przedzierania się przez długie listy wyników z dziesiątkami podobnych plików, narzędzie to nie jest już tak dobre. Listary rozszerza tą funkcjonalność m.in. poprzez możliwość korzystania z komend oraz skrótów klawiszowych.

Standardowo system Windows przeskakuje do poszukiwanego pliku po wpisaniu pierwszych kilku liter jego nazwy. Listary rozszerza tą ideę oferując wyskakujące okienko wyszukiwania, dające dużo więcej funkcji. Program pracuje w tle umożliwiając rozpoczęcie wyszukiwania w każdym momencie, gdy za pomocą klawiatury wprowadzimy jakikolwiek ciąg znaków. Listary obsługuje znaki filtrujące wyszukiwanie, jak * czy ?, a także komendy powłoki jak np. /cd, umożliwiając szybką zmianę folderu wyszukiwania.

Producent zapewnia, że korzystanie z Listary nie jest trudne i wystarczy tylko kilka minut pracy z programem, by dowiedzieć się jak prawidłowo z niego korzystać i w jaki sposób zaoszczędzić mnóstwo czasu. Listary umożliwia także definiowanie ulubionych folderów. Ciekawa funkcją zaimplementowaną w aplikacji jest również integracja z programem Total Commander.

Listary został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows 7, Vista oraz XP z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.68 MB.

Jak zdobyć Listary za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.