GOTD: Magic Skin Filter za darmo

Dodał: admin sierpień - 21 - 2011

magic-skin-filter W dniu dzisiejszym administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day serwują nam oprogramowanie graficzne służące do szybkiej korekcji zdjęć poprzez usuwanie niedoskonałości skóry, podchodzące od firmy PixelApp Studio. Przedmotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magic Skin Filter. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 22 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Firma Firma PixelApp Studio przygotowała narzędzie, które pomoże szybko poprawić i upiększyć nasze zdjęcia portretowe. Magic Skin Filter to funkcjonalny i bardzo prosty w obsłudze program, służący do automatycznego wygładzania skóry na zdjęciach portretowych.

Jak chwali się producent, dzięki Magic Skin Filter możemy szybko poprawić wygląd skóry na zdjęciach bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy w dziedzinie edycji cyfrowych fotografii, a także bez potrzeby żmudnego wykonywania ręcznej korekty. Aplikacja w zaledwie kilka sekund i w sposób automatyczny poprawi nasze zdjęcie.  Niewątpliwym atutem Magic Skin Filter jest prosty i przyjazny interfejs użytkownika pozwalający przy zaledwie kilku kliknięciach poprawić jasność, wygładzić skórę oraz usunąć przebarwienia.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wygładzanie skóry, poprawianie jasności oraz usuwanie przebarwień ze zdjęć portretowych
  • intuicyjny interfejs użytkownika
  • automatyczne zapobieganie nadmiernemu rozmywaniu obrazu
  • silnik rozpoznawania skóry
  • funkcja przetwarzania w trybie wsadowym

Magic Skin Filter został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w system Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.03 MB.

Jak zdobyć Magic Skin Filter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.