GOTD: NetBalancer Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 26 - 2011

netbalancer Z kolei serwis rozdawniczy Giveaway of the Day wspólnie z firmą SeriousBit funduje nam narzędzie przeznaczone do monitorowania oraz kierowania ruchem sieciowym w celu optymalizacji wykorzystania łącza. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu NetBalancer. Narzędzie to możemy zakupić w sklepie producenta w standardowej cenie 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku polskim. Oferta promocyjna ważna tylko do jutra – 27 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

NetBalancer to narzędzie, które umożliwi nam komfortowe przeglądanie stron internetowych czy korzystanie z sieci w inny sposób w czasie gdy pobieramy pliki, a transfer wykorzystuje całe dostępne łącze. Czasami zdarza się, że pobieranie plików może skutecznie wysycić całe łącze i uniemożliwić normalne korzystanie z Internetu. NetBalancer potrafi to zmienić poprzez zarządzanie priorytetami konkretnych połączeń.

Program NetBalancer pozwoli nam na ustawienie priorytetów wysyłania i odbierania danych dla każdej aplikacji korzystającej z połączenia z Internetem, a także na monitorowanie ich ruchu sieciowego. Aplikacje z ustawionym wyższym priorytetem mają pierwszeństwo w przydziale pasma przed programami z priorytetem niższym. Dzięki takim ustawieniom możemy komfortowo korzystać z przeglądarki podczas gdy w tle uruchomiony jest np. klient sieci torrent.

Jak chwali się producent, program rozwijany jest od 2009 roku. Od tego czasu NetBalancer wzbogacił się o następujące funkcje:

  • ustawianie limitu pasma wysyłania i odbierania dla każdego procesu z osobna
  • oddzielne zarządzanie priorytetami i limitami dla każdego urządzenia sieciowego.
  • definiowanie szczegółowych reguł ruchu sieciowego.
  • Grupowanie komputerów sieci lokalnej i jednoczesne równoważenie ich ruchu sieciowego.
  • Ochrona wszystkich ustawień i priorytetów przed nieautoryzowaną zmianą przy pomocy hasła.
  • i wiele innych

NetBalancer został przygotowany do pracy na komputerach wyposażony w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/2003/Vista/Win7, w wersjach 32- oraz 64-bitowych. Wielkość pliku instalacyjnego programu 2.50 MB.

Jak zdobyć NetBalancer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.