GOTD: Registry Defragmentation za darmo

Dodał: admin sierpień - 31 - 2011

elcor-registry-defragmentation Firma Elcor Software jest gościem dzisiejszej odsłony promocji w serwisie Giveaway of the Day. Administratorzy GOTD proponują nam narzędzie służące do optymalizacji systemowego rejestru poprzez jego defragmentację. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Registry Defragmentation. Standardowo produkt ten możemy nabyć w w cenie 27$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 1 września, do godz. 9:00 rano.

Rejestr systemowy ma to do siebie, że na skutek używania komputera podlega ciągłym zmianom i jest uzupełniany o kolejne wpisy, którego powodują wzrost jego rozmiaru. Każda instalacja bądź usunięcie programu albo zmiana ustawień systemowych to konieczność przeprowadzania automatycznych zmian w rejestrze. Tego typu zmiany powodują iż ów rejestr nieustannie powiększa swoje rozmiary – zarówno wtedy gdy są do niego dodawane nowe informacje, ale również wówczas,  gdy są usuwane. Nieustanna zmiana struktury rejestry systemowego powoduje spadek szybkości jego odpowiedzi na zapytania aplikacji co w rezultacie prowadzi do spadku wydajności całego systemu.

Registry Defragmentation od firmy Elcor Software przeprowadza fizyczną defragmentację pliku, w którym jest przechowywany rejestr systemu Windows. Wykonanie defragmentacji pozwala na przywrócenie liniowej struktury danych, dzięki czemu znacznemu skróceniu ulega czas odpowiedzi rejestru na zapytania ze strony zainstalowanych w systemie programów. Co więcej  Registry Defragmentation dodatkowo usuwa niepotrzebne i nieużywane wpisy, dzięki czemu fizyczne rozmiary rejestru ulegają zmniejszeniu.

Według producenta z narzędzia  Registry Defragmentation powinno się korzystać po każdej instalacji bądź usuwaniu aplikacji z systemu. Zalecane jest wykonywanie regularnych defragmentacji , ponieważ rejestr systemowych szybko traci swoją optymalną strukturę i w miarę upływu czasu ponownie staje się strukturą nieliniową. Registry Defragmentation został wyposażony w moduł umożliwiający zaplanowanie zadań defragmentacji, tak by były one wykonywane cyklicznie. Produkt posiada także mechanizm umożliwiający tworzenie i przywracanie kopii zapasowych rejestru w sytuacji, gdy defragmentacja nie została przeprowadzona prawidłowo.

Registry Defragmentation będzie działał poprawnie na komputerach wyposażonych w systemy operacyjny Microsoft Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.96 MB.

Jak zdobyć Registry Defragmentation za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.