GOTD: RonyaSoft CD DVD Label Maker ponownie za darmo

Dodał: admin sierpień - 11 - 2011

ronyasoft-cd-dvd-label-maker Zgodnie z zapewnieniami administratorów serwisu GOTD, dzisiaj znowu czekają nas dwie promocje. Jedna z nich pozwoli na zdobycie oprogramowania do projektowania okładek na płyty, produkcji firmy RonyaSoft. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu RonyaSoft CD DVD Label Maker. Standardowa cena produktu nie zmieniła się od ostatniej promocji i wynosi 20$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 12 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Wczoraj administratorzy serwisu Giveaway of the Day opublikowali informację, z której wynikało, że czekają nas dwie powtórki zeszłotygodniowych promocji, podczas których pojawiły się pewne problemy z aktywacją oprogramowania. Po wczorajszej powtórce promocji iCare Data Recovery, dziś czeka przed nami druga szansa na zdobycie programu RonyaSoft CD DVD Label Maker.

RonyaSoft CD DVD Label Maker to narzędzie przeznaczone do projektowania i drukowania okładek na płyty CD oraz DVD. Jak zapewnia nas producent, dzięki tej aplikacji przygotujemy estetyczne i profesjonalnie wyglądające okładki na płytki ze zbiorami muzyki, filmami, zdjęciami czy innego typu danymi.

Obsługa RonyaSoft CD DVD Label Maker nie powinna sprawiać większych trudności. Przygotowanie własnej okładki to kwestia zaledwie kilku kliknięć. Wystarczy wybrać jeden z dostarczonych razem z programem szablonów, wpisać tytuł płyty, opisać jej zawartość lub dodać dodatkowe elementy graficzne, a następnie wydrukować gotowy projekt.

Oczywiście możliwości programu RonyaSoft CD DVD Label Maker nie kończą się wyłącznie na przygotowywaniu prostych projektów okładek. Jeśli nie odpowiada nam żaden z przygotowanych przez producenta szablonów, dzięki dostępnemu w aplikacji kreatorowi stworzymy całkowicie nowy projekt o indywidualnie zdefiniowanych rozmiarach, tak by pasowały nawet na najbardziej oryginalne opakowania płytek.

RonyaSoft CD DVD Label Maker jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 2008 Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.24 MB.

Jak zdobyć RonyaSoft CD DVD Label Maker  za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.