GOTD: Videomizer za darmo

Dodał: admin sierpień - 25 - 2011

videomizer W serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas promocja oprogramowania często pojawiającej się na GOTD firmy Engelmann Media, służące do automatycznej konwersji i optymalizacji plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Videomizer. Dzięki hojnej ręce tego producenta mamy szansę zaoszczędzić dziś równowartość 30 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 26 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Videomizer to narzędzie służące do w pełni automatycznego przetwarzania i optymalizowania materiału wideo. Produkt ten jest rozwinięciem innego programu firmy Engelmann Media – aplikacji Photomizer, służącej do automatycznego przetworzenia cyfrowych zdjęć i plików graficznych. Programiści Engelmann Media postanowili popracować nad obecnymi w Photimizerze zaawansowanymi algorytmami, tak by można ich było użyć również do automatyzacji konwersji filmów. Efektem tej ciężkiej pracy jest właśnie narzędzie Videomizer.

Główne cechy produktu Videomizer:

  • Automatyczne rozpoznawanie obiektów: edycji poddawane są tylko te części ramki, które w głównym stopniu wpływają na wygląd całego filmu.
  • W pełni automatyczny system zmiany parametrów tonacji, wyostrzania oraz optymalizacji kontrastu
  • Poprawianie intensywności kolorów poprzez poprawę ostrości oraz wyostrzanie matowych kolorów
  • Automatyczne dopasowywanie ustawień barwy i saturacji, w pełni automatyczny balans bieli oraz korekcja świateł i cieni.
  • Eliminacja mgły i wpływu pogody na niepożądany wygląd materiału filmowego.
  • Dopasowywanie ustawień rozdzielczości, parametru bit rate, ilości klatek na sekundę oraz ustawień ścieżki dźwiękowej  (kanały, bit rate, próbkowanie)

Videomizer został przygotowany do pracy na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista lub Windows 7. Aplikacja wymaga również pakietu .NET 3 Framework (jest on automatycznie pobierany przez program, jeżeli nie został zainstalowany wcześniej), minimum 1 GB pamięci RAM oraz procesora taktowanego z częstotliwością co najmniej 1 GHz. Wielkość pliku instalacyjnego programu Videomizer to 29.8 MB.

Jak zdobyć Videomizer za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.