Kaka Private Disk za darmo

Dodał: admin sierpień - 6 - 2011

kaka-private-disk Witryna eclack wspólnie z producentem oprogramowania zabezpieczającego, firmą Kaka Software, przygotowała promocję oprogramowania dającego możliwość ochrony prywatnych i wrażliwych danych zgromadzonych na dyskach twardych i nośnikach wymiennych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kaka Private Disk. Produkt jest obecnie oferowany na stronie producenta w cenie 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

Kaka Software to mało znany producent specjalizujący się w produkcji oprogramowania pozwalającego na zabezpieczanie prywatnych i wrażliwych danych. Kaka Private Disk jest z narzędziem umożliwiającym tworzenie wirtualnych dysków zabezpieczonych hasłami, dając tym samym możliwość bezpiecznego przechowywania danych na dyskach twardych komputerów, laptopów oraz na pendrive-ach, kartach, pamięci i innych nośnikach danych.

Producent wskazuje, że Kaka Private Disk pozwoli w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć wybrane przez nas dane przez okiem wścibskich osób takich jak np. szef czy żona ;) W przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji dostępnych na rynku, Kaka Private Disk nie wymaga podania wielkości tworzonego dysku, a tworząc dynamiczne dyski wirtualne.

Kaka Private Disk nie posiada żadnych ograniczeń co do ilości tworzonych dysków wirtualnych. Aplikacja posiada również obsługę skrótów klawiszowych, dzięki czemu możemy szybko i łatwo wywołać listę wszystkich utworzonych kontenerów. Program możemy również instalować na nośnikach wymiennych oraz uruchamiać go na innych komputerach bez potrzeby instalacji. Producent zapewnia, że Kaka Private Disk nie posiada żadnych tylnych furtek w kodzie źródłowym, więc odczytanie zaszyfrowanych danych nie jest możliwe bez podania prawidłowego hasła.

Kaka Private Disk został przygotowany z systemami operacyjnymi Microsoft Windows Vista/Windows 7/2003/XP/2000/NT/ME/98. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 0.9 MB.

Jak zdobyć Kaka Private Disk za darmo?

Należy odwiedzić stronę organizatora promocji i pozostawić komentarz pod zamieszczonym tam wpisem, w którym napiszemy dlaczego chcielibyśmy otrzymać to narzędzie. Administrator ręcznie wysyła każdą z licencji, więc czas otrzymania klucza jest zróżnicowany.

Strona promocji


8 komentarzy to “Kaka Private Disk za darmo”

 1. AQ pisze:

  Kaka jak kaka , a jest na prawdę świetny program do pobrania za free. Drugiej takiej okazji może nie być, więc proszę powiadomić o tym czytelników, że jest do pobrania Wondershare LiveBoot 2012! W tym miejscu: http://www.tipradar.com/giveaway-wondershare-liveboot-2012.html (interfejs angielski).

 2. słownik pisze:

  Jeśli piszemy … przygotowała promocje…, tzn., że to jest liczba mnoga. A jeżeli dalej piszemy …przedmiotem niniejszej promocji…, to z tego wynika, że to jest liczba pojedyncza. A jak to jest liczba pojedyncza, czyli jedna promocja, pojedynczego produktu, to piszemy …przygotowała promocję. (ę – jak promocję)
  Pozdrawiam

 3. admin pisze:

  @słownik
  Dzięki za czujność. Zwykły błąd nieuwagi ;)

 4. AQ pisze:

  @słownik czego się czepiasz? Jako przeciętny Polak nie zwracam uwagi na tego rodzaju szczegóły i jeśli kumam o co chodzi to znaczy, że jest dobrze napisane. Gorzej było ze zrozumieniem słów Wałęsy bo nigdy nie wiedziałem o co właściwie mu chodzi.

 5. Cygan pisze:

  program bardzo przydatny

 6. Ptoku pisze:

  Jak się tam dodaje komentarz? Trzeba się najpierw zarejestrować, sobskrybować? U mnie w przeglądarce nie działa ten niebieski przycisk „+ADD COMENT”

 7. FreeGhost pisze:

  Właśnie w ten sposób – naciśnięcie tego przycisku powinno przenieść Cię na „dół” strony, gdzie znajdują się pola do umieszczenia komentarza (można to sobie przetestować na innych stronach)… jednak wygląda na to, że ta promocja została „zawieszona” i możliwość dodawania komentarzy jest tymczasowo zablokowana – trzeba czekać na jej wznowienie (jeśli w ogóle będzie).
  Natomiast warunki przystąpienia do promocji/konkursu określone są w końcowej treści opisu… w tym przypadku? chyba nie ma obowiązku żadnej subskrybcji.

 8. Ptoku pisze:

  @FreeGhost
  Podejrzewałem, że albo coś robię nie tak (że trzeba pierw np subskrybować, zarejestrować się itd), albo coś mi nie działa w przeglądarce, lub nie jest wyświetlane tak jak powinno. Myślałem, że pewne elementy mogły zostać zablokowane (jak np tan niebieski przycisk) albo że promocja ta dobiegła już niestety końca. Mam nadzieję, że nie, i że wkrótce zostanie ona wznowiona :)
  Dziękuję Ci za szczegółowe wyjaśnienie jak to powinno przebiegać. Czas wkrótce pokaże czy się jeszcze załapię :D Szyfrowanie wirtualnych dysków wydaje się być całkiem fajnym rozwiązaniem.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.