Leawo 3GP Converter Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 13 - 2011

leawo-3gp-converter-pro Producent oprogramowania, firma LeawoSoft zorganizowała dla swoich fanów akcję promocyjną, w której do zdobycia jest rozbudowana wersja narzędzia do konwersji plików wideo do formatu 3GP. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Leawo 3GP Converter Pro. Produkt ten jest aktualnie oferowany w sklepie internetowym producenta w cenie 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

Firma Leawo Soft oferuje narzędzie do konwersji plików wideo do formatu 3GP w dwóch wersjach: bezpłatnej opatrzonej dodatkiem Free, oraz płatnej oznaczonej jako Pro. Obie wersje tego produktu potrafią stworzyć film w formacie 3GP z pliku źródłowego stanowiącego klip wideo zapisanych w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu tego typu danych. Oba produkty potrafią także konwertować samą ścieżkę audio, kolejkować zadania oraz łączyć kilka klipów w jeden film. Na tym podobieństwa obu programów się kończą.

Leawo 3GP Converter Pro został wyposażony w kilka dodatkowych opcji, których nie znajdziemy w jego bezpłatnym odpowiedniku. Z pomocą tej wersji narzędzia uzyskamy zdaniem producenta wyższą jakość pliku wynikowego. Aplikacja pozwala również na indywidualne definiowanie efektów pliku wyjściowego oraz przeprowadzanie prostej edycji w postaci dzielenia czy przycinania filmu.

Ponadto Leawo 3GP Converter Pro pozwala na zabezpieczenie konwertowanego materiału filmowego za pomocą znaku wodnego. Aplikacja obsługuje zarówno tekstowe znaki wodne, jak i zaimportowane pliki graficzne. W płatnej wersji narzędzia znajdziemy również możliwość ustawiania parametrów tworzonego klipu.

Jak zdobyć Leawo 3GP Converter Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to!, by odblokować formularz rejestracyjny pozwalający na uzyskanie klucza licencyjnego do produktu.

Strona promocji


1 komentarz to “Leawo 3GP Converter Pro za darmo”

  1. Ptoku pisze:

    Działa komuś ten konwerter? Ja instalowałem dwa razy, za dwoma razami zainstalował się bezbłędnie lecz po dodaniu pliku wideo do konwersji otrzymywałem wiadomości o błędzie. Mogłem wtedy wysłać raport o błędzie.
    Inne nowo instalowane konwertery działają mi bez zarzutu tylko z tym jest problem. Na stronie WOT strona http://www.leawo.com/ oznaczona jest nieciekawym czerwonym kolorem sygnalizującym, że strona jest niebezpieczna. Niby promocja Facebooka ale niepokoją mnie opinie innych na temat tej firmy:
    http://www.mywot.com/en/scorecard/leawo.com

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.