Modiac Blu-ray Ripper przez 72h za darmo

Dodał: admin sierpień - 13 - 2011

modiac-blu-ray-ripper Nowa, trzydniowa promocja pojawiła się także w serwisie Tipradar. Do zgarnięcia jest tam kolejne narzędzie z kategorii konwerterów wideo, pomocne przy rippowaniu filmów z płyt Blu-ray. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Modiac Blu-ray Ripper. Standardowa cena tego narzędzia wynosi obecnie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora – przestanie być aktywna 15 sierpnia.

Modiac Blu-ray Ripper jest przedstawiany przez jego producenta jako najlepsze tego typu narzędzie na świecie. Aplikacja ta potrafi zgrać filmy ze wszystkich płytek Blu-ray, a następnie przekonwertować je do jednego z wielu formatów zapisu plików wideo, jak chociażby najbardziej popularne formaty — DVD, VCD, Mpeg4, AVI, MP4, MKV, WMA, FLV, RMVB, i inne.

Aplikacja bez problemu utworzy klipy wideo dla popularnych urządzeń przenośnych, jak Iphone, Ipad, Ipod, PS3, PSP, Wii, NDS oraz smartfony. Modiac Blu-ray Ripper został wyposażony w funkcje wyodrębniania samej ścieżki dźwiękowej z płyt Blu-ray i jej konwersji do popularnych formatów jak np. DVD, MP3, MP4, M4A, WMA, WAV, AC3 oraz DTS. Producent zapewnia, że nie zaprzestaje prac nad rozwojem produktu i zamierza w dalszym ciągu poszerzać listę dostępnych formatów wyjściowych.

Co więcej firma Modiac chwali się, że Modiac Blu-ray Ripper jest najszybszym tego typu narzędziem dostępnym na rynku. Wszystko to za sprawą autorskiego i opatentowanego mechanizmu deszyfrowania filmów znanego jako  ShadowMatrix oraz TESLA pozwalających na znaczne przyspieszenie transferowania danych.

Modiac Blu-ray Ripper jak każde szanujące się narzędzie tego typu posiada również zestaw opcji pozwalających na dostrajanie parametrów pliku wyjściowego wedle własnego uznania. Program umożliwia sprecyzowanie takich ustawień jak wielkość ramki ustawienia ścieżki dźwiękowej i wiele innych.

Jak zdobyć Modiac Blu-ray Ripper przez 72h za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. W dolnej części wpisu znajdziemy odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego, a także dane rejestracyjne, których należy użyć podczas aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.