Modiac Video Converter za darmo

Dodał: admin sierpień - 20 - 2011

modiac-video-converter Jeszcze jedna w dniu dzisiejszym promocja pozwalająca na powiększenie swojej kolekcji legalnego oprogramowania o narzędzie przeznaczone do konwersji plików wideo, rozdawane przez firmę Modiac. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Modiac Video Converter. Standardowy koszt zakupu tego narzędzia w sklepie producenta to aż 70$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ograniczona czasowo – do 21 sierpnia.

Modiac Video Converter to zdaniem producenta oczywiście najlepsze i najbardziej funkcjonalne narzędzie przeznaczone do konwersji plików wideo. Aplikacja cechuje się dużą szybkością przetwarzania plików oraz oferuje obsługę najpopularniejszych formatów zapisu materiału filmowego, jak AVI, MP4, MKV, FLV, WMV i wiele innych.

Co więcej firma Modiac zapewnia, że z pomocą Modiac Video Converte z łatwością przygotujemy do filmy, które odtworzymy nie tylko na komputerze, ale również na konsolach nowej generacji, telefonach komórkowych oraz takich urządzeniach jak  iPod, iPhone, iPad, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3. Modiac Video Converter pozwala również na wyodrębnianie z plików wideo samej ścieżki dźwiękowej.

Wśród innych ważnych cech programu Modiac Video Converter wymienić można dużą szybkość działania, któa przedkłada się zdaniem producenta na konwersję krótszą nawet o 20% w stosunku do innych tego typu aplikacji dostępnych na rynku. Narzędzie posiada również bardzo prosty interfejs użytkownika, dzięki któremu konwersja klipów wideo to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Jak zdobyć Modiac Video Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę i kliknąć w znajdujący się w dolnej części wpisu odnośnik Click here, by przejść do kolejnej strony, umożliwiającej wygenerowanie darmowego klucza rejestracyjnego. Aktywacji należy dokonać do 21 sierpnia.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.