PDF To JPEG Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 15 - 2011

pdf-to-jpeg-pro Na stronach serwisu Tipradar możemy znaleźć promocję organizowaną przy współudziale witryny pdf2jpeg.com pozwalającą na zdobycie narzędzia przeznaczonego do konwersji dokumentów PDF do plików JPEG. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF To JPEG Pro. Dzięki tej akcji promocyjnej mamy szansę zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jeszcze przez najbliższe 2 tygodnie – do 31 sierpnia.

Do kolekcji obecnych w TechnetBlogu konwerterów pozwalających na przetwarzanie dokumentów w formacie PDF dołączamy kolejny, będący przedmiotem niniejszej promocji. Tym razem do wzięcia produkt mało znany i o niesprecyzowanym autorze. Witryna organizatora promocji jako nazwę producenta podaje bowiem wyłącznie adres strony domowej produktu, a na tej z kolei brak jest informacji o osobie autora. W przypadku korzystania z oferty zalecam więc nieco zwiększoną czujność ;)

PDF To JPEG Pro to proste narzędzie pozwalające na szybką konwersję dokumentów w formacie PDF do plików JPG, TIF, BMP, PNG, GIF, a także innych popularnych formatów zapisu plików graficznych. Program umożliwia samodzielne ustawianie parametru rozdzielczości DPI oraz ustalanie zakresu stron, które mają być konwertowane. Należy również wspomnieć, że PDF To JPEG Pro obsługuje mechanizm przetwarzania w trybie wsadowym, umożliwiając jednoczesną konwersję setek różnych dokumentów PDF.

Warto zauważyć, że produkt PDF To JPEG Pro nie wymaga do poprawnej pracy obecności oprogramowania Adobe Acrobat. Aplikacja obsługuje technologię przeciągnij i upuść dzięki czemu możemy przeciągać wybrane dokumenty bezpośrednio na okno programu. Autor produktu zapewnia, że PDF To JPEG Pro dobrze radzi sobie z dokumentami o dużych rozmiarach oraz obsługuje pliki PDF zabezpieczone hasłem.

PDF To JPEG Pro został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Windows XP, Vista and Windows 7 (wersja 32-bit oraz 64-bit).

Jak zdobyć PDF To JPEG Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić witrynę organizatora promocji. W dolnej części wpisu umieszczono odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu, a także opublikowano klucz, którego należy użyć podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.