Picture Collage Maker Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 4 - 2011

picture-collage-maker Ciekawa promocja pojawiła się na jednej z anglojęzycznych witryn poświęconych tematyce oprogramowania. Do zgarnięcia jest narzędzie z kategorii prostych programów graficznych, które przyda się osobom lubiącym tworzyć cyfrowe kolaże. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Picture Collage Maker Pro. Produkt został wyceniony na 40$ i w takiej cenie jest obecnie oferowany na stronach producenta. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Picture Collage Maker Pro jest elastyczną aplikacją, która pomoże nam stworzyć interesujące i efektowne dzieła przy wykorzystania posiadanych przez nas zdjęć i obrazków. Z pomocą tego narzędzia stworzymy nie tylko cyfrowe kolaże, ale również wirtualne albumy na wycinki, kalendarze czy kartki z życzeniami.

Jak podaje producent, Picture Collage Maker Pro jest bardzo prostym w użyciu programem który uwieczni posiadane przez nas zdjęcia w zupełnie nowej formie. Aplikacja ta posiada wbudowane szablony ułatwiające tworzenie własnych kolaży, a także zestaw dodatkowych efektów graficznych, takich jak np. ramki. Możemy także wzbogacić zdjęcia o zewnętrzne cliparty czy dodać własny tekst do obrazków.

Picture Collage Maker Pro do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 52.8 MB.

Jak zdobyć Picture Collage Maker Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. Znajdziemy tam klucz licencyjny, który należy podać podczas rejestracji produktu oraz odnośnik pozwalający na pobranie pliku instalacyjnego.

Strona promocji


1 komentarz to “Picture Collage Maker Pro za darmo”

  1. Maryka pisze:

    Ja powiem szczerze że do tworzenia takich fajnych kolaży ze zdjęć to ostatnio znalazłem darmową aplikację na klubie miłośników dobrej herbaty :) nazywa się to scrapbook :) przerobiłem już trochę swoich zdjęć w tym programie :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.