WinX DVD Copy Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 31 - 2011

winx-dvd-copy Pora na przedstawienie kolejnej w dniu dzisiejszym promocji oprogramowania od firmy Digiarty Software. Do wzięcia jest narzędzie pozwalające na tworzenie idealnych kopii zapasowych filmów na płytach DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Copy Pro. Standardowa narzędzie to można obecnie nabyć w cenie 36$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do 10 września. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

WinX DVD Copy Pro to narzędzie do wykonywania wiernych kopii posiadanych przez nas płyt DVD czyli tzw. klonowania. Aplikacja pozwala szybko i łatwo skopiować zawartość jednego nośnika DVD na drugi bez utraty jakości. WinX DVD Copy Pro daje możliwość zarówno  wykonania kopii 1:1 jak również skopiowania wyłącznie głównego filmu. Narzędzie to pozwala również na stworzenie kopii płytki DVD-9 na dwóch płytach DVD-5 z zachowaniem menu, napisów i wszystkich umieszczonych tam dodatków.

WinX DVD Copy Pro podczas wykonywania kopii zapasowych automatycznie usuwa blokady regionalne i większość zabezpieczeń stosowanych na płytach DVD.  Program jest w pełni kompatybilny z napędami DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz obsługuje filmy nagrane w standardach PAL i NTSC.

Winx DVD Copy Pro może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.4 MB.

Jak zdobyć WinX DVD Copy Pro za darmo?

W tym celu musimy odwiedzić profil producneta w serwisie Facebook, a następnie kliknąć przycisk Lubię to! Wówczas zostanie odblokowana możliwość pobrania paczki z plikiem instalacyjnym programu oraz kluczem licencyjnym.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.