Wise Disk Cleaner Pro za darmo

Dodał: admin sierpień - 14 - 2011

wise-disk-cleaner-pro Firma Wise Cleaner specjalizująca się w produkcji oprogramowania do optymalizacji oraz przyspieszania pracy systemów Windows przygotowała kolejną promocję własnych narzędzi. Jednym z nich jest dobrze nam znany produkt do oczyszczania komputera ze zbędnych plików. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wise Disk Cleaner Pro. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja ta posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Wise Disk Cleaner Pro jest narzędziem służącym do szybkiego i bezpiecznego usuwania niepotrzebnych plików. Jak zapewnia producent, zaawansowany skaner niepotrzebnych plików pozwala na szybkie i bezpieczne wyszukanie i pozbycie się tego typu danych. Dzięki temu odzyskamy cenne miejsce na dysku i poprawimy wydajność systemu. Narzędzie pozwala także, na zdefiniowanie listy folderów oraz plików, które mają zostać przeskanowane  lub wyłączone od skanowania pod kątem plików-śmieci.

Wise Disk Cleaner Pro został również wyposażony w narzędzie do bezpiecznego i permanentnego usuwania niechcianych plików tak, by nie dało się ich później odzyskać. Znajdziemy tu także moduł odpowiedzialny za odzyskiwanie przypadkowo usuniętych plików.

Jak zdobyć Wise Disk Cleaner Pro za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i wypełnić znajdujący się tam formularz rejestracyjny. Trzecie pole pozwala na określenie licencji, którą chcemy uzyskać. Poza wspomnianym produktem Wise Disk Cleaner Pro możemy również uzyskać darmową licencję na inny program tego producenta – Wise Registry Cleaner Pro.

Strona promocji


5 komentarzy to “Wise Disk Cleaner Pro za darmo”

 1. AQ pisze:

  Jest jeszcze jeden program w tej pseudo promocji, a mianowicie: Registry Cleaner. Co z tego kiedy rejestracja zupełnie nie działa? Od wczoraj próbuję i nic prócz pustej strony w przeglądarce nie ma!

 2. vit pisze:

  Mam tak samo – po kliknięciu „Submit” pokazuje się pusta strony i nie przychodzi żaden email

 3. FreeGhost pisze:

  Promocja już działa….

 4. AQ pisze:

  @FreeGhost dzięki za czujność i info. Pobrałem w końcu Registry Cleaner Pro na którym b. mi zależało.

 5. Henry pisze:

  Przyda się? obadamy! ile w tej promocji prawdy))

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.