Avira Internet Security 2012 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 17 - 2011

avira-premium-security-suite Firma Avira również nie próżnuje i za pośrednictwem swojego Fanpage-a w serwisie Facebook przygotowała dla wszystkich miłośników swojego oprogramowania ciekawą i oryginalną akcję promocyjną, która pozwoli na przetestowanie naświeższej wersji pakietu zabezpieczającego Avira. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji programu Avira Internet Security 2012. Długość okresu testowego zależy od aktywności Internautów. Akcja zostanie zakończona 17 października i po tym terminie zostaną przyznane klucze.

Firma Avira poszła zupełnie inną drogą niż pozostali producenci oprogramowania i przygotowała zamiast typowej promocji o charakterze rozdawniczym, swego rodzaju konkurs, który ma zmotywować Internautów do aktywnego działania. Wszystkie zaangażowane w akcję osoby mają szansę zdobyć legalny i darmowy klucz licencyjny do zupełni nowego produktu Avira Internet Security 2012 (który znajduję się chyba jeszcze w fazie beta-testów).

Poniżej oficjalny komunikat Aviry rozpoczynający konkurs:

Kochasz produkty firmy Avira? Z niecierpliwością czekasz na najnowszy pakiet Avira Internet Security 2012? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Każdy, kto weźmie udział w naszym konkursie otrzyma darmową licencję na produkt Avira Internet Security 2012, ale będziemy również potrzebować Twojej pomocy.


Okres ważności przyznawanych licencji będzie zależał od ilości nowych fanów o jaki wzbogaci się funpage firmy Avira w serwisie Facebook podczas trwania niniejszej kampanii. Za każde 10,000 nowych fanów, którzy przystąpią do społeczności Avira, wydłużymy okres ważności licencji o jeden miesiąc. Innymi słowy, jeśli w czasie akcji promocyjnej osiągniemy poziom 120,000 nowych fanów, wówczas każda przyznana licencja pozwoli cieszyć się produktem Avira Internet Security 2012 przez okrągły rok.


Jest to więc akcja promocyjnej, której wynik zależy tylko od aktywności i wysiłku włożonego przez społeczność. Dlatego rekomendujemy, abyście poinformowali o tej akcji swoich przyjaciół i znajomych, tak by mogli oni również zgarnąć darmową licencję! Po wzięciu udziału w konkursie będziesz miał możliwość bezpośredniego powiadomienia swoich znajomych i przekonaniu ich do dołączenia do społeczności miłośników oprogramowania Avira.


Głośmy dobrą nowinę i sprawdźmy ilu nowych fanów uda się nam zebrać i w rezultacie jak długą ochroną programu Avira Internet Security 2012 będą mogli się cieszyć uczestnicy konkursu.

Start konkursu: 14 września 2011, 09:00 am (PDT)
Zakończenie konkursu: 17 października 2011, 09:00 am (PDT)

W chwili pisania tego wpisu liczba fanów profilu Avira wynosi prawie 34 tysiące, jak więc łatwo policzyć według stanu na dzień dzisiejszy każdy zainteresowany zgarnąłby licencję umożliwiającą testowanie Avira Internet Security 2012 przez 3 miesiące. Nie jest to więc na razie nic specjalnego, miejmy jednak na uwadze fakt, iż konkurs wystartował zaledwie 3 dni temu. Jeżeli wierzycie w siłę społeczności skupionej wokół Aviry to chyba warto wziąć udział w tej akcji ;)

Jak zdobyć Avira Internet Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil firmy Avira i kliknąć przycisk Enter Swiptakes.

Strona promocji


1 komentarz to “Avira Internet Security 2012 za darmo”

  1. Inominatus pisze:

    prawdziwy wysyp dobrych newsow.
    dziękuje

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.